İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış +1000 Wiki Sitesinden Tanıtım | Siteniz Google'de İlk Sıralara Çıksın,Siteniz Çoşsun!

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

[HIGHLIGHT]Merhaba arladaşlar,

Aşağıdan SEO Çalışmalarımızı bulabilir ve istediğiniz Paketi satın alabilirsiniz.
[/HIGHLIGHT]

İŞ ALIMI:
user_online.gif
AÇIK
user_online.gif

Şimdiye Kadar SEO Çalışması Yaptığımız Site Sayısı; 204 Web Sitesi.

seo-300x140.png

Merhaba arkadaşlar,

SEO Çalışmamız Size Neler Kazandırır ?

1 -Google'da kelime bazlı çalışmalarımızda (PAKET 7 Kelime Bazlı Çalışmamızdır.) en fazla 4 adet anahtar kelimede ilk sayfalara, sıralara gelirsiniz.
2 - Pagerank , Alexa ,Trustrank, Backlink ve Domain Authority değerleriniz yükselir.
3 - DoFollow çıkışlı wiki sitelerinden Kaliteli Backlinklere sahip olursunuz.
4 - Hedef kelimeniz de ve içerikleriniz de, arama motorlarında üst sıralara yükselirsiniz.
5 - Sitelerin ingilizce wiki siteleri olması yüksek Pr'li ve Alexa'lı olmaları sizlerinde yükselmesini sağlar.
6 - Hit artışı sağlar.

SEO PAKETLERİMİZ

paketler1.png

paketler2.png

paket7.png

Resimler Gözükmüyor ise Paketlerimizi Görmek için TIKLAYINIZ...

__________________________________________________ __

Ödeme Seçenekleri:
İş Bankası - Garanti Bankası - Misli.com - Paypal - PTT
Banka Hesap Bilgileri

PM ile Bize Göndermeniz Gerekenler:

1 -Sitenizin Url'si;
2 -Anahtar Kelimeler(en fazla 4 adet);
3 -Makale(SEO ve Google uyumlu biz yazar isek +5 TL almaktayız.);

NOT;Çalışmalardan en iyi sonucu almak için en az 200-250'şer kelimelik ve en az 2 adet makale istemenizi öneriyoruz.

İletişim:
MSN & Mail; [email protected]
İyinet.com dışındakiler mail atabilir.

Örnek Tanıtım:

adszgph.png

(sadece örnektir.)

Referans Resimleri:

Site 1
referanspolathinyo3.png

Site 2
referanspolathinyo2.png

Site 3
referanspolathinyo1.png

Referans Yorumları:

Söz verilen zamanda raporlarımı teslim aldım. Teşekkür ediyorum.

polathinyo arkadaşım işinde dürüst oldugu kadarda başarılı bir insandır.

Sitemi webmaster kelimesinde 1. sayfaya sokmayı başarmıştır.

Kendisine teşekkür ediyorum.

Kardeşim yaptığın çalışma gerçekten çok işe yaradı 2 cı sayfadaydım 2 ci sıraya geldim ana kelimemde bütün alt kelimelerde yükseldim eline saglık bi süre geçsin tekrar bi çalışma daha yapmanı isticem senden farklı kelimelerde
smile.gif

paket 7 alındı ilgi ve alaknıza teşekkürederim. Hayırlısı olsun

Rapor ulaşmıştır, işinde gayet başarılıdır arkadaş sürekli olarak çalışma kararı alınmıştır.

Tekrar calismak icin para gonderildi. Full paket alindi. Hizli ve gayretli.

Paket 3 işi verilmiştir 1 gün içinde rapor elime ulaştı Sağ olsun bu arada tanıtım yazısını arkadaşa yazdırın bence çok iyi tanıtım yazısı hazırlıyor :) Güvenebilirsiniz.

Paket 2 + tanıtım yazısı satın alındı, söz verilen süreden 1 saat bile gecikmedi. Teşekküler..

Arkadaş raporları dün teslim etti erken teslimat için ve temiz iş yaptığı için tşk ederim gerçekten ilgili bir arkadaş kendisine teşekkür eder başarılar dilerim...

Wiki tanıtım alındı, daha önce forum tanıtım da alınmıştı çok güvenilir ve işini zamanında yapan biri, teşekkürler.

Arkadaş ile anlaşıldı ödeme yapıldı hızlı birisi raporu teslim aldım.

Dün 5,6 gibi anlaştık gece raporu teslim etti hızlı,ve ilgili bir arkadaş düşünenlere tavsiye ederim :)

Valla bukladar hızlı olucağını beklemiyordum..Çalışma raporlu şekilde alındı..Allah razı olsun kardeşim eline koluna sağlık..
----------------------------
Ücretli şekilde yaptırmayı düşünüyorum ilerleyen zamanda bir siyaset gazetesi için.

Allah razı olsun kardeşim.Ellerin kolların dert görmesin.Gerçekten çok hızlı bir şekilde tamamladınız.Başarılar.
smile.gif

Rapor hemen elime ulaştı.Çalışma için teşekkürler.
İnceledikten sonra paket satın alabilirim.

Rapor elime geçti linkleri kontrol ettim eksik ve sorun yok. Ticaret yapabilirsiniz
wink.gif

Rapor Alınd. Hızlı

Işinde titiz ve uzman bir arkadaş.Hayırlı Satışlar..

Hızlı bir şekilde tamamlayıp raporu gönderdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Elinize ve emeğinize sağlık.

Aynı gün içinde raporu teslim etti arkadaşlar İleri ki zamanlarda tekrar çalışmayı düşünüyorum .

Arkadaştan Paket 2 Aldım .

Raporlarını geciktirmedi teşekkürler.

rapor alındı herkese tavsiye ederim..

arkadaşla iş yapılmıştır ve raporlar teslim alınmıştır.

arkadaşla paket 5 için anlasılıp ödeme geçilmiştir.

raporum elime ulaştı başarılı bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim

paket 7 alındı ilgi ve alaknıza teşekkürederim. Hayırlısı olsun

ve daha fazlası...

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu tarz bir hizmet satın almayı düşünüyorum fakat yarardan çok zarar getirebilirmi endişesi taşıyorum.
Kurumsal bir websitemiz var. Bazı kelimelerde üst sıralara çıkmak için bu tarz hizmetler almak istiyoruz. Forumda okuduğum kadarıyla aynı anda, aynı tanıtım yazısını yüzlerce siteye koymak, google tarafından spam olarak algılanabiliyormuş. Sand box veya -30/-60 gerilere itme cezası alınabiliyormuş. Wiki sitelerinin bu anlamda yarar-zarar kıyaslamasını sağlıklı bir şekilde yapabilecek arkakaşlardan yorum veya özel mesaj bekliyorum. Eğer sadece fayda getirecek bir eylemse de satın almak istiyorum.

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu tarz bir hizmet satın almayı düşünüyorum fakat yarardan çok zarar getirebilirmi endişesi taşıyorum.
Kurumsal bir websitemiz var. Bazı kelimelerde üst sıralara çıkmak için bu tarz hizmetler almak istiyoruz. Forumda okuduğum kadarıyla aynı anda, aynı tanıtım yazısını yüzlerce siteye koymak, google tarafından spam olarak algılanabiliyormuş. Sand box veya -30/-60 gerilere itme cezası alınabiliyormuş. Wiki sitelerinin bu anlamda yarar-zarar kıyaslamasını sağlıklı bir şekilde yapabilecek arkakaşlardan yorum veya özel mesaj bekliyorum. Eğer sadece fayda getirecek bir eylemse de satın almak istiyorum.

Dostum sana şöyle açıklayayım;

- Öncelikle işi yaptıracağın kişi ve yaptığı işin titizliği çok önemlidir. (Ben herkesin işini yaparken kendi sitemmiş gibi benimseyip yaparım, diğer arkadaşları bilemem.)

- Senin bahsettiğin cezalar şu durumlarda verilir; Site açılalı henüz 1 ayı bile doldurmadan bu tür wiki,blog,imleme,forum tanıtımları gibi şeyler yaptırırsan sitene zarar verirsin.

- Ben şimdiye kadar yaptığım işlerin hiç birisinden kötü bir cevap almadım, aksine bu işlemleri yarar sağlamak için yapıyoruz sitelerinize. Bana iş yaptıran herkes şuana kadar 5. sayfadaysa 3. yada 2. sayfaya yükseldi örnek olarak.

- Yaptırdığın tanıtım içerisinde çok link kullanırsan 4-5 linki geçer ise tanıtımdaki yazın google senin söylediğin cezayı sana uygulayabilir.

Özetle açıklamak gerekirse olaylar bu şekildedir :)

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş gerçekten sözünün eri. belirtilen sürden daha erken detaylı bir raporla iş teslimi yaptı. teşekkürler

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paket 1 satın almak istiyorum benimle irtibata geçebilirmisiniz ? özel mesaj ile. ödemeyi paypal yapsam olurmu ?

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderdim ücreti yatırdım tanıtım yazısıyla birlikte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5