İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100$ Facebook Aktif hesap Satışı Başladı

kalitereklams

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese İyi forumlar

Evet Arkadaşlar Yanlış okumadınız 100 Dolar facebook Kuponlarını Hesabınıza Girip Size Teslim ediyorum..Boylece Aklınızda acaba mı soruları olmuyacak hesabınızda faturalar bolumunde kupon tutarını goruceksınız.Bundan sonrası tamamen size ait ister paypal , ister vcc, isterseniz kredi kartınızı ekliyerek reklam cıkabılırsınız. Hesapların kredi kartından veya baska bir sebepten patlamasına karsı sorumluluk kabul etmıyorum ben sadece kuponu hesabnıza işleyip bırakıyorum...

İsteyen Eski Hesap Mobıl onay, ve vcc saglıyorum tabiki bu saydıgım 3 şıkta ayrı bir ücrete tabidir. Ben kendim hesap actım baska birseye ihtiyacım yok dıyorsanız 30 TL oduyeceksınız ve 180 TL lık reklam yapıcaksınız.

Detaylı bilgi satın almak ısteyen olursa :
PM atarak MSN den ulasabılır

NOT : ödemeler yalnızca Garanti Bankası ve Bilyoner şans oyunları hesabına kabul edilir...

pureblood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kupon+ccv li 100 $lık reklamlardan ne kadar ücret istiyorsunuz?
uygun bir fiyatta anlaşabilirsek tahmini 10 tane alacağım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5