İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100den fazla aRama motoruna aYnı anda Kayıt

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ölesine googlede arama yaparken mysite bir siteye girdim çokta hoş olmuş aynı anda 100 den fazla arama motoruna kayıt edebiliyorsunuz bend ettim umarim işinize yariyacaktır adrese bu linkten ulaşabilirsiniz haa yorum yaparken bazı arkadaşlar ahLak edinmiş reklam demesinler lütfen siteyi ben daha bugün gordum:) amacım işine yarıyacaklar varsa faydalansın
http://ukuru2005.sitemynet.com/siteni.arama.motorlarina.kaydet.html

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Submitted yazıyor ama sadece site adı ve mail ile ne kadar sağlıklı bir site ekleme yapılabilir orası tartışılır.Pek verimli olacağını sanmıyorum.Hatta ekleyebiliyor mu orasından bile şüpheliyim :)

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ben denedim hepsi eklemiyor ama ekliyenlerde baya var zaten ekliyenlerin çoğunluğu mailine onay v.s bazi işlemler istiyor genelde ing dışında sitelerde var. direkt ekliyenlerde Oldu ama ne gibi faydası olacağını bilemem Şu bir gerçekki illaki bir yerde faydasi olacaktır

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
beyler bu arama motorlarına kayıt scriptleri google da banlanmaya neden oluyor(muş)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5