İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100mb Mail Göndericem?

H

hostcu

Misafir
mrb arkadaşlar 100mb bi mail var bunu nasıl arkadaşıma yollucam outlook ile olabilirmi?

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
Ekli Dosya Limiti

:cool:
hostcu' Alıntı:
mrb arkadaşlar 100mb bi mail var bunu nasıl arkadaşıma yollucam outlook ile olabilirmi?

ARKADAŞIM MRB

BU İŞ OUTLOOK İLE OLMAZ MAİL ADRESİN HANGİ SİTEDENSE O SİTENİN EKLİ DOSYA LİMİTİNE BAKMANI TAVSİYE EDERİM.AMA 100 MB KÜÇÜK Bİ LİMİT SAYILMAZ BUNU GÖNDERMENİN ZOR OLUCANI DÜŞÜNÜYORUM.

EĞER İSTERSEN BU SİTEDEN ÜYELİK AÇIP İSTEDİĞİN DOSYAYI GÖNDEREBİLİRSİN.BU SİTENİN EKLİ DOSYA LİMİTİ 500 MB

http://www.hriders.com/create_account.cfm adresinden üyelik açabilirsin

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Tek tavsiyem host gibi birşeyin varsa, ziple at dosyayi oraya. Arkadaşına linki ver indirsin :D Hem bak gidipde dönme şansıda yok : )

Ben 20 - 22 MB mail gönderip geri delivery mesajı gelince kafayı sıyırdığım günden bu güne hep böyle yaparım

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
unutmadan senin belki gönderim limitin 100 MB olabilir ama karşındakinin 1 MB ise işin zor :D

C

C_A_K_I_R_1_9_1_7

Misafir
Haymac

Arkadaşa katılıyorum.Karşıda ki kişinin alma limiti de önemli

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya peertomail programını kullan gmail fln ile halledebilirsin.. biraz araştır..

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
winrar ile rarlarken partlara böl istedigin boyutta.
daha sonra gmailden tek tek gönder ama bir zaman alır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5