İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

101 adet site işi verilecektir.

hudey yazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaz döneminin başlamasıyla beraber işler arttı.Uygun fiyata almamız nedeniyle şuan işleri yetiştiremiyoruz.Hiç kazanç koymadan direk site ücretini size veriyoruz.

İŞİN KONUSU

101 adet siteyi bitireceğiz.Toplam 5 kişi arasında dağıtacağız işi.İşini gerçekten iyi yapanlara işlerin devamı verilecektir.Kısaca ola bildiğince işler teslim edilecek.

ALINACAK KİŞİLER

* Php bilip tasarım yapa bilen
* Joomla bilim istenildiği gibi tasarım yapıp giydire bilen.
* Asp ve asp.net bilip tasarım yapa bilenler.

Siteler 100tl - 150 tl arasıdır.Ortalama işler kişinin yeteneğine bağlı olaraktan 1 gün veya 3 gün sürüyor.İşleri alan arkadaşlar belli bir referans gösterirse sevinirim.Özellikle haziran içinde site sayımız 101ide aşa bileceği için gerçekten işi bilen ve paraya ihtiyacı olanlar başvursunlar.Başvuruları pmle bildirirseniz sevinirim.

Şimdiden Allah utandırmasın herkesi.

Not : Acil olarak php bilen veya joomla üzerine tasarım giydirilecek bir arkadaş lazım.

hudey yazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 arkadaşla anlaşıldı ve ilk işi verildi.Halen en az 3 kişi aranmaktadır.

hudey yazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Taha Keskin arkadaşımızlada anlaşmaya varılmıştır.Şuan sadece bir arkadaş daha alınacaktır.

TürkcellMobile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
htm, css, asp ve asp.net konusunda tecrübeliyiz ekip olarak çalışmaktayız yurt dışından da referanslarımız bulunmaktadır.. Örnek olarak Almanya'da bulunan bir inşaat firmasının web sitesini verebilirim. www.zeydbau.de son olarak hostları ücretsiz olarak sağlamaktayız pm den ulaşırsanız seviniriz. www.gunduzsoft.com

Ekibimizden 2kişi microsoft'un kurslarına katılmaktadır ve profesyonel iş yapmaktadırlar.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
onlarca dişçi sitesi onlarca sağlık sitesi onlarca firma sitesi kurdum teslim ettim. wordpress uzmanıyım. gerek site kurlumu gerekse hitlendirme çalışmalarını uygun fiyatlara yapıyorum. iletişim bilgilerinizi verirseniz size gerkli referans ve diğer bilgileri ulaştırırm.

sadece wordpress üzerine çalışıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5