İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

103K Hiitli Sayfa yanında 3K Hediyeli olan iki sayfa ile Birlikte Çok Ucuza Gidiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cwlerde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilecektir.)
Facebook Sayfanızın içeriği : Genel Paylaşım (Komedi, eğlence , duygusal edebi sözler vb..)
Sayfanızın Üye Sayısı : 103.562
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : (paylaşıma göre değişir 50 ile 300 arasındadır.)
İstenen Ücret : 320 TL(uygun bi pazarlık yapılabilir)
Alabileceğiniz Reklam Türleri : video reklam,içerik reklam vs.. daha önce hiç reklam , bağlantı vb. bi paylaşım yapılmadı özgün kendi upload video vb.. paylaşım dışında hiç bir paylaşım yapılmadı alakasız....
Ödeme Şekli : iş bankası havale , misli
Sayfa ile projemiz üzerine çalışmaktan ve bu sıra facebookta fazla vakit geçiremediğimden satıyorum yani ilgisizlik otolike,duplicate vb.. bi durum yoktur. yaklaşık 3 ay önce falan aldım sayfayı gizli admin vb... bir durumu da yoktur sadece kendi yöneticiliğim mevcut sorunsuzca bendedir.Site'de ticaret yapmadığımdan itrader'im yok bu sebepten ötürü güven konusunsa şüphe vb.. çıkmaması için önce sayfa sonra ücret şeklinde trader'i iyi olan kişilerle ticaret yapılabilir.Yanında verilecek hediye iki sayfada 3,5K civarıdır.Sayfa gereksiz küfür,reklam türü paylaşım yapan herkezden temizlemiş engellenmiş durumda kuru kalabalığa ihtiyaç duymuyan tertemiz haldedir. İlgilenenler ile detaylı msn üzerinden görüşebiliriz.

cwlerde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayfayı almak için talepte bulunan arkadaşa önce sayfa sonra ödeme şeklinde anlaştığımızda dolandırıldık :) konu kilitlenebilir.İlginiz için teşekkürler...

cwlerde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5