İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10bin video + thumbları = 50 YTL

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçinde youtube videoları bulunan kategorilere ayrılmış 10bin video + thumbları veritabanı satılıktır. Thumblar zip'lenip verilecektir, yani kendi hostunuzda kullanabileceksiniz. (Youtube'dan çekilmiyor)

Demo adresi: http://img170.imageshack.us/img170/2828/dfgghdfghim0.jpg
İstenen minimum fiyat:

Garanti Bankası Havale-EFT : 50 YTL
PayPal : 40$

Kategori, yazılımın içeriği nedir: Video veritabanı
Lisans bilgileri: -
Lisans sonlanma zamanı: Veritabanı sadece 10 kişiye satılacaktır.
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Youtube videoları.

Satıcının eklemek istediği notlar:

Açtığım konu 10bin video + thumbları = 50 YTL şablona uygun olmadığı için kapatılmış. Zaten gerekli bilgileri o konuda vermiştim, eksik bilgi mi verdim acaba ? Zira konum kurallara aykırı ise eski tarihlerde bu tarz açılan konuların da kapatılmasını istiyorum. Ya da şimdi açtığım yeni konu o konudan farklı mı oldu ? Bu konu daha da bi karışık oldu alıcılar açısından, herneyse.

Veritabanı boyutu : 4.67 mb
Thumbların toplam boyutu : 32 mb
Veritabanı türü : MySQL, CSV, Access

Ayrıca http://img293.imageshack.us/img293/6291/fgfdhfdgcx6.jpg adresindeki formatlara da dönüşüm yapılır.

Scriptiniz varsa, kullandığı veritabanına göre entegre edilebilir.

Not : Konu dışı yorum yapmayan ve konumu kendi satışları için kullanmayan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
guzel bir arşiv alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun sanada iyi satışlar ;)

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç kere daha açmayı düşünüyorsun aynı konuyu?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
güzel bi arşiv almak isterim ama nasıl kullanacağım hiç bir fikrim yok :D

+
birşey eklemek istiyorum bir yerde youtube yazılmış bir yerdede youtube den değildir bi anlam bozukluğmuu var yoksa bendemi bozukluk var :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi arşiv almak isterim ama nasıl kullanacağım hiç bir fikrim yok : D

+
birşey eklemek istiyorum bir yerde youtube yazılmış bir yerdede youtube den değildir bi anlam bozukluğmuu var yoksa bendemi bozukluk var :)

Scripte entegre edeceksin, kullanmaya başlayacaksın :)

Konuyu açarken onlarca msn-explorer penceresi arasından yazıp açtım da, belki hata yapmış olabilirim. PM ile ilgili yeri belirtirsen düzeltme/bilgilendirme yaparım :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Scripte entegre edeceksin, kullanmaya başlayacaksın :)

Konuyu açarken onlarca msn-explorer penceresi arasından yazıp açtım da, belki hata yapmış olabilirim. PM ile ilgili yeri belirtirsen düzeltme/bilgilendirme yaparım :)

bi scripte monte edileceğini az çok biliyorumda o script nerde nasıl ve kaça temin ederim onu bilemiyorum :)))

+ maddelerden birinde youtube den çekilmiyor yazıyor bir tarafta ise youtube videoları yazıyo lisans kısmında... hangisine inanayım :s

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi scripte monte edileceğini az çok biliyorumda o script nerde nasıl ve kaça temin ederim onu bilemiyorum :)))

+ maddelerden birinde youtube den çekilmiyor yazıyor bir tarafta ise youtube videoları yazıyo lisans kısmında... hangisine inanayım :s

Script'i bilemem :) Şuan bir arkadaş script yazıyor gerçi, bittiğinde sana haber veririm.

Video'lar youtube'dan çekiliyor, thumblar da youtube'dan çekiliyor. Fakat veritabanı verilirken thumblar da ayrı olarak verilecek. Yani thumbları kendi hostuna upload edebileceksin. Tabi videolar youtube'dan gösterim yapacak. Kısaca "Embed" kodu ile bi yere eklediğini düşün video'yu. O şekilde yani :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arşivi alacaklara en uygun script sanırım benimki idi :( ama server gümmmm. yedekte yok. ii bi satış olurdu ikimiz için :'(

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kök mök kalmadı 3 senelik emeklerimin tamamı puffffff.. yedek mevzusu daha ilginç hiç girmeyelim.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dsgnr, geçmiş olsun. Yapabileceğimiz bişi varsa söyle :(

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
video açıklamaları ingilizce mi türkçemi?bir de thumb ne:D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam scriptte yok mu? vermişken tam entegre bir sistem yap.resimdeki script kimin?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldım bir ara görüşürüm ama keşke açıklamalr türkçe olsaydı:)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana kadar 4-5 kişiyle görüşüldü fakat satış olmadı :eek: Veritabanı ihtiyacı olan yok mu :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5