İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10Gbit saldırı korumalı sanal sunucular - Türkiye Lokasyon

SHizmetleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Konu başlığında belirttiğimiz gibi Türkiye lokasyonlu ve ddos saldırı korumalı sanal sunucularımızı satışa sunduk, sunucular Hyper-V ile sanallaştırılmıştır.

Korumayı nasıl sağlıyoruz?

Gelen paket firewall tarafından süzülüp sizin sunucunuza ulaşmaktadır.Gelen saldırı süzülmekte ve temiz trafik sunucunuza gelirken saldırı paketleri firewall üzerinde kalmaktadır.

Sağladığınız koruma çeşitleri?

* 10 Gbite kadar ddos koruması
* TCP SYN
* Syn+Ack Flood
* UDP Fragment
* ICMP Misuse
* TCP RST Flooding
* DNS reply flood to Victim

Ödeme ( Pro-Rate ) ;

* Hizmetlerimiz de avrupai hizmet anlayışı ve ödeme şekli uygulanmaktadır. Hizmetlerimiz de ki ödemeler ayın 1'ine sabitlenmektedir.

Örnek : 16 Kasım 2013 sunucu alış tarihi, sizden sadece 14 günlük bir ödeme talep edilmektedir. Aşağıda bulunan paketi varsayalım, 01 Kasım 2013 tarihine kadar ödemeniz gereken tutar 42TL'dir.

- Sunucuyu 1 gün test amaçlı kullanabilirsiniz.

ujnf0.png

Satışta bulunan paketimiz :

İşlemci : Intel® Xeon® Processor E3-1220V2 (8M Cache, 3.10 GHz)
Ram : 1 GB DDr3 ecc Ram
Hardisk : 40 GB Sata
Trafik : 250 GB
Kullanılabilir İP : 1 Adet
Lokasyon : İstanbul / Türkiye
İşletim Sistemi : Linux, Windows, FreeBSD

Fiyat : 90:tl

Stok : 5 adet​

* Ek 512 MB Ram 10 TL/ay
* Ek 10 GB Alan 10 TL/ay
* Ek 100 GB Trafik 15 TL/ay

İletişim ve Bilgi ;

Skype Adresimiz : [email protected]
GSM : 0543 817 36 24
Yer Sağlayıcı Belgesi : 2900​

Soru ve sorunlarınızı PM olarakta gönderebilirsiniz, PM'lere dönüşler mutlaka yapılacaktır. Sitemiz üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşebilir soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5