İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

11. Sıradayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteyi açalı sadece 1 ay gibi bir süre oldu.Bu süre içinde 3 tane tasarım değiştirdim.Yani toplasanız sitem 2 hafta açık olmadı.Sitem şuan google de ve site ekle kelimesinde de 11. sıradayım daha prm 0 :)
prler güncellenince inş ilk sayfalarda yer alıcam :)
Bana destek veren vermeyen herkese çook teşekkür ederim.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsunda kelime neydi acaba o önemli biraz

yoksa a3s2d16a54d65asd3as54d6as53d46sa4 yazarım sayfamın kenarına onu arayınca 1. sırada hatta tek çıkarım :)

yanlış anlama sadece kelimeyi merak ettim

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
''Site Ekle '' Ayrıca rontring kardeşim o kelimede çıksam nolur çıkmasan nolur :)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enteresan hayırlı olsun diyelim yoğunluk arasında baktım görmemişim normaldir zaten sordum sadece. Site ekle aramasında herhalde bi 30 sayfada yokumdur :)

U

umurcan

Misafir
google dan sitene sadece site ekle den hit aldığını düşünürsek senin için iyi bişey ancak bu şekilde sitene sadece 100 kişi gelmiş bence çok sevinme :)

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni sitelere google böyle yapar ilk zamanlara hatta msn e bak belki ordada aynı kelimede çok üstlerdesindir fakat bu kısa sürecektir ama sen buarada link almalarına toplistlere eklemelere ve siteni güncel tutmaya özen göster daha yukarıya bile çıkarsın

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi birilerinin siteme gözü değmiş :D
Gözü degenin gözü çıksın :D
20. sıraya düşmüşüm :(

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
kimse bu şekilde eklemez. yada neden eklesin. lütfen hakettiğiniz sırada kalın çaba sarfetmeden akıllılık yapmayın.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şevkini kırmayayım ama 1 hafta sonra hatta beLki 2-3 gün sonra seni en az 5 sayfa geri çekecek..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sitemin birini Nisan gibi actim. Ilk baslarda yukari siralarda can alici kelimelerde ciktim. Sonralari altsiralara cekildim. Siteyi her gün güncelledim. Simdi overture i yükse kelimelerde 1 ila 9 un sayfalar arasinda yer aliyoruyorum(kelimesine göre)
Siteyi yeni actigina göre daha cok alt siralara cekileceksin Üzgünüm ama biz buna Google Rulez diyoruz :)

YoXa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 sıradayım :)
varmı kıskanan çııksınnn :)
saolun iyinet
teşekkür ederim hepinizi
herkesin yardımı dokundu bana
yürekten teşekkürler ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5