İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

11 yaşında ABD ' yi sarsan ses Bianca Ryan

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
9d5de17b-bscap071.jpg

America's Got Talent yarışmasında
söylediği bir şarkıyla ülkeyi ayağa kaldırdı...

ABD'nin yeni gündemi: Bianca
2005 yılında Twelve and Holding isimli bir Hollywood yapımında bir köşede "şarkı söyleyen kız" olarak filmin içinden şöyle bir geçen Bianca Ryan, şimdi milyon dolarlık bir ödüle koşuyor. Gerçekten sesiyle fark yaratan ve hiç bir şarkıcıyı taklit etmeden kendi tonlamasıyla ön plana çıkan Ryan, genel istek üzerine yeniden bizlerle.

Amerika'da performansıyla bir anda göz dolduran Bianca aynı zamanda halkı ikiye de böldü. Bu yaşta böyle bir sesin mümkün olamayacağını savunanlar ile Bianca'nın tanrı vergisi bir hediye olduğunu iddia edenler internet forumlarında birbirlerini yiyor.

Her şey bir yana Bianca'yı ABD'de bir gecede tanımayan kalmazken pedagoglarda bu yaşta bir çocuğun bu tür bir yarışmayla ünlenerek psikolojisinin ve kişilik gelişiminin bozulacağını savunuyor.

Babası ise bu durum için şöyle konuşuyor, "Oysa Bianca zaten 10 yaşındayken Hollywood'da keşfedilmiş bir yetenekti. Küçük bir rolde şarkı söyleyen Bianca Ryan o zamanlar hemen unutuldu çünkü hem film iş yapmamış hem de canlı olarak kaydedilmemişti sesi. Şimid ise durum farklı. İnsanlar gerçekle karşılaşınca şaşırıyor" dedi.

Bu arada bazı dedikodulara göre Bianca ile şimdiden değeri milyonlarca dolar eden kontratlar imzalanmış bile.

Ne olmuştu:
11 yaşında America' Got Talent yarışmasına katılan Bianca Ryan sesi ile yeteneğini bir araya getirerek muazzam bir performansla 3 dakikada tüm Amerika'nın sevgilisi olmuştu.

726063dc-bianca.JPG

http://www.metacafe.com/watch/170944/amazing_11_year_old

Bu konuyu az önce sitemde yönetici arkadaşlarımdan minikserçe hazırladı çok dikkatimi çekti bende burda sizinle paylaşmak istedim.. gerçekten çok hoş bir sesi var.. Bi uyanıklık yapayım dedim domain adları ne alemde diye ama atı alan üsküdarı geçmiş : )

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun ne deyım bizdede vardı küçük emrahlar ceylanlar onlardada olsun bikaç tane efsane :D

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Büyüleyici..

ps: Bizim 4 yaşındaki istiklal marşı söyleyen miniğe kurban olsun :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gerçekten çok güzel sesi. jurinin dediği gibi bi imaj meykırla bu iş baya iyi olur.

Schzo*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaşından daha büyük bir sesi var ama kendi tarzı falan değil... genel olarak zenci gırtlağı denen bi sese sahip... adam yarışmayı sen kazanacaksın dedi :D bu kızı ünlü yaparlar kesin....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben etkilendim ya cok güzel sesi var bu kız kesin okumalı bence konservatuarda
ne emrahı ceylanı ya bu kız gibi sesi olsa emrahın ceylanın suan emrah ve ceylan cok iyi yerde olurdu kızın sesi cok farklı ya ne gırtlak varmış yaa

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende etkilendim güzel sesi var ama bizim İstiklal marşını okuyan kızın ruhu yok :p

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KraListe, şaka yaptım zaten, ikiside alakasız kulvarlarda :)

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
küçük onura ne oldu yaf? aklıma geldi birden hehe

gerçi adamlar türkler gibi değil biraz farklı durum. Micheal Jacsonun da daha 5 yaşında bu işlere başladığını düşünecek olursak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5