İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

11 Yaşındaki Gerçek Ses

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
oğlumun zoruyla bende izledim:),

ses muhteşem , ders alırsa harika olacak, zaten başka şansı yok, illaki şan müzik dersi alması gerekiyor,

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Çocuklardan prim yapan programlardan nefret ediyorum.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tamamen balon bir yarışma yetenekli insanları bulup kullanıyorlar. Yabancı versiyonlarını arayın söylenen şarkılar yapılan danslar her şey aynı. Seyirci bile var mısın yok musun'da olduğu gibi çakma tepkiler veriyor. Böyle coşkulu seyirci Türkiye'de hiç bir futbol takımında yok. Normalde bir sanatçıyı izleyince alkışlamak kolay kolay kimsenin aklına gelmiyor. Bunlar neredeyse meksika dalgası yapıyorlar. Camera birini çekiyor ve oh my god tarzı şaşırma ve alkışlarını çığlıklarını ön plana çıkartıyor. Yerdim de yerdim. Acun çok itici gelmeye başladı. Not: Kız yetenekli ama ergen sesiyle gerçek sesi arasındaki boşluktan çıkmasına daha çok var : )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bulmalarına gerek bile kalmıyor :D Emin olun 100 lerce kişi geliyordur gün içinde oraya bizde yarışalım diye (en baştakiler hariç onlar bellirlenir önceden zaten).İnsanlar televizyona çıkmaya çok meraklı.

Sese gelince bybart ın dediği gibi büyüsünde bi gelsin öle görek:D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen , :uyku: bu ses güzel bile olsa böyle devam edecek diye bir durum yok . ergenlik döneminden sonra mutlaka değişir kalınlaşır vb.

Eğer benim verdiğim linke binaen bu yorumu yaptıysanız daha ne kadar kalınlaşacak :) 30 yaşındaki opera sanatçısı gibi olgun çıkıyor kızın sesi.eğitim verilirse problem olmaz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Eğer benim verdiğim linke binaen bu yorumu yaptıysanız daha ne kadar kalınlaşacak :) 30 yaşındaki opera sanatçısı gibi olgun çıkıyor kızın sesi.eğitim verilirse problem olmaz.

o hiç belli olmaz :) herkes cocukluktaki sahip olduğu şeyler gün geçtikçe yani olgunlaştıkca değişiyor eğitim verilirse ne olur bilmem tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5