İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

119ytlye tr lokasyon dedicated

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
merhaba 2adet sunucu stoğumuz oluşmuştur sunucular aşağıdaki gibidir

Intel P4 2.66GHz
1 Gb Ram
80Gb Hdd
300Gb Trafik
20 Mbit hat
5 Adet Ip
Aylik 119 YTL +kdv

Intel Celeron 2.8
1 Gb Ram
80Gb Hdd
300Gb Trafik
20 Mbit hat
5 Adet Ip
Aylik 119 YTL +kdv

İLETİŞİM
web: www.berksehost.com
tel : 0538 661 45 64
mail: [email protected]

avieN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenize girdim,Opera kullanıyorum banner en altta gözüküyor,İE ile girdim sorun yok.. incelerseniz iyi olur :)

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Farkındayım ancak daha fırsat kalmadı vergi levhasını cuma günü aldık diğer teknik işlerimizde bittikten sonra sitemizide elden geçiricez:)

snackers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu dışı fakat 172 673 6167 "6" bu 6 1 karakter fazla değilmi örneğin vergi numaraları şöyledir "000 000 0000" fakat sizde 1 karakter fazla. sitenize yanlış yazmışsınız heralde uyarmak istedim.

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hayır şahıs firmasıyız ve vergi sicil numaramız benim tc kimlik numaramdır

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
estağfurullah sayenizde yanlış birşey varsa görmüş oluyoruz teşekkür ederim...

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon kesinlik baltalamak gibi bir niyetim yok ama 15 hadi diyelim 16 yaşındaki birisi nasıl işletme açabiliyor?

Adı: BERK
Soyadı: ÖZYATIK
Doğum Tarihi: 1992

Bilgiler http://tckimlik.nvi.gov.tr 'den alıntıdır.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu dışı fakat 172 673 6167 "6" bu 6 1 karakter fazla değilmi örneğin vergi numaraları şöyledir "000 000 0000" fakat sizde 1 karakter fazla. sitenize yanlış yazmışsınız heralde uyarmak istedim.

Vergi numaraları yakın bir zamanda kalkıyor arkadaşlar artık kişilerin TC kimlik numaraları vergi numaraları yerine geçecek bu konuda bilginiz olsun arkadaşın vergi levhasında da bu yüzden TC kimlik numarası geçiyor yakın bir zamanda mevcut vergi levhalarıda değişiyor zaten vergi numarası yerine TC kimlik numaraları kullanılacak artık vergi levhalarında

snackers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vergi numaraları yakın bir zamanda kalkıyor arkadaşlar artık kişilerin TC kimlik numaraları vergi numaraları yerine geçecek bu konuda bilginiz olsun arkadaşın vergi levhasında da bu yüzden TC kimlik numarası geçiyor yakın bir zamanda mevcut vergi levhalarıda değişiyor zaten vergi numarası yerine TC kimlik numaraları kullanılacak artık vergi levhalarında

Sadece şahıs şirketlerinde Tc Kimlik Numarası olacak, tüzel kişilik tek tc kimlik numarasından oluşmuyor..

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon kesinlik baltalamak gibi bir niyetim yok ama 15 hadi diyelim 16 yaşındaki birisi nasıl işletme açabiliyor?

Adı: BERK
Soyadı: ÖZYATIK
Doğum Tarihi: 1992

Bilgiler http://tckimlik.nvi.gov.tr 'den alıntıdır.

Merhabalar : Sahis firmasi kurulabilmesi icin 18 yasini doldurmus olmak yani resit olmak gerekirki vergi mukellefi olabilsin , 16 yasinda 1 genc sahis firmasi kuramaz.

iyi calismalar.

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşım bunu bence bir muhasebeciye danışın gördüğünüz gibi vergi levhasını koydum hala olmaz demenin anlamı ne 16yaşında bir kişide kurabilir:)

DegisimHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen evdeki bilg. sunucu yapmışsın :)

hayırlı satışlar..

hiç bi zaman bilmeden yargılama ben berkten hizmet alıyorum tamam samimiyetimiz çok güzel berk in nixcon da tam olarak sayısını benimde bilmediğin sunucusu var ama yaklaşık 6 tanesimi ne co-loca kendi makineleri kendi parçaları bunlardan 2 sini ben aldım ve gayet memnunum ben araştırdım 18 yaşından küçük dahi olsan şahıs firması olabiliyormuşsun

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende muhasebecime sordum 18 yaşın altında olan kişiler şahıs firması olabiliyor örneklerinide gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5