İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 dailypro hakkında yardım

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben stormypay e yatıracağım miktarı stormpayle yatırıyorum ama ödeme alırken emo hesabıma isteyebilirmiyim bu parayı bu yasalmıdır .. Atılmak istemem durduk yere ondan danışmak istedim..

teşekkürler...

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zoraki bir durum olmadıgı surece paranı yatırdıgın kanalla alırsın.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten su an baska alternatifin yok stormpay kaldirildi.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim para 1 haftadır pending durumda strompay hesabı ve adamlar hesabı değiştirin gibisinden bir şey söylemedi , şu an bekleyen para strom a gelecekmi peki ?

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold kaldirildiginda benimde pending deydi param sonra adamlar ya stormpay ya emo secin dediler emo sectim odeme oraya geldi.eger stormpay geri gelmeyecekse sizinkini de emoya yaparlar.ama zanntemiyorum stormpayi cok kisa bir surede geri koyarlar.heralde bir problem oldu.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman bir emo hesabı açıp ödeme bilgilerinimi değişcez benim stormpay hesabı bekliyor ödeme için

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas' Alıntı:
e-gold kaldirildiginda benimde pending deydi param sonra adamlar ya stormpay ya emo secin dediler emo sectim odeme oraya geldi.eger stormpay geri gelmeyecekse sizinkini de emoya yaparlar.ama zanntemiyorum stormpayi cok kisa bir surede geri koyarlar.heralde bir problem oldu.
evet aynen bende e-gold kullanıyordum değiştirmemi söylemişlerdi ama strom için henüz bir şey gelmedi .

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666' Alıntı:
kurallarda mı yazıyor bu yoksa senin fikrinmi merak ettim?

Elbette benim fikrim değil 12dailypro gibi autosurf ve hyip sistemlerinde parayı ödediğin sistem üzerinden alırsın.

Bu arada şuanki durum için 12dp bir çözüm bulacaktır, sanırım stormpay 12dp nin hesabını dondurmuş heralde inceliyorlar. 12dp nin stormpayden vazgececeğini dusunmuyorum.

D

dnturkey

Misafir
şu an da stormpay bütün surf hyip tarzı programların hesaplarını dondurdu.

12dailypro nun dediğine göre onlardan emo nun kaldırılmasını istemişler. onlarda kaldırmış. fakat yine de onun hesabını da dondurmuşlar. bir çok mail atmışlar fakat cevap alamamışlar. şu an emo upgrade i tekrar yayına sokmuşlar. stormpay galiba sitelerinin kapanmasına neden olan saldırılara çok kızdı ve bütün hesapları dondurdu. bakalım sonuçları hep beraber göreceğiz..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ayın biri 12. günümdü ve son kez para ekledi... ancak üstünden 2 gün geçmesine rağmen parayı pendinge almadı ben parayı otomatik olarak pendinge alıyor die biliyorum yanlısmı biliyorum?? ayrıca stormpay e istiyemiceğime göre sanırım emo hesabı açmak zorundamı kalıcaz geniş bi açıklaması olan bilen biri varmı??

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasalar emoya geçtim

ama 12 dailydeki hesabımı ve mail adresimi değiştirmem için

ilk basta hesabı donduracağız mı

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam hallettim

ama BU EMO Hakkında detaylı bir bilgiye ihtiyacımız var

bunların ki de stormpaydan farklı

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereden yaptın ya ben bakıyorum 12dp de account settings de Payment Processor kısmında bi şey yazmıyor.stormpayı emo ya nasıl çevirdin?

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben öğlen yapmıstım

ilk basta normal olarak emo ya üye oluyoruz

üye olduktan sonra

12 dailypro da up. payment processer kısmında emo zaten tek onu seçip

kullandığımız e mail i eğer değiştirdik ise yazıyoruz

alttan apply diyoruz o zaman 12dayl i bizim 12 dailyde kullandığımz adrese bir link gönderiyor

orada uzun bir link var onu adres kısmına yapıstırıyoruz ve 12 daily gidiyor

3- 5 satır yazı var oradan click here kısmından üye grisi yapıyoruz ve o bize gönderilen o arse çubuğuna yapıstırdığımız linki tekrar yapıstırıyoruz
islem tamamdır

ama su an için NE EMO NE DE BİR BASKA ÖDEME SEÇENEĞİ YOK

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5