İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 Dev Adam:Bu sefer şampiyon olacağız

H

halilarici

Misafir
[YOUTUBE]ekF9iUDxGD0[/YOUTUBE]

Hatırlarsınız Geçen Yıl Dünya 2.siydik.Unutmak mümkün mü ? 0.5 Saniyede Sırbistanın Sayısını Engellemiştik.Yine aynı ve daha iyi performans'la devam edeceklerine inanıyorum.Ve Kalpten Gönülden Destekliyorum.

Ve Biz 2011 Yılında Bu Sefer Şampiyon

Olacağız.

H

halilarici

Misafir
Neden Olmasın ? Böyle Düşünmenizi desteklemiyorum.Bu senede Geçen seneki gibi ve daha iyi bir performans sergileyeceğimizi inanıyorum.

QuickSilver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hazırlık maçları umut vermiyor malesef Yunanistan'a bile 62-38 yenildik.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@halil
Hocam hazırlık maçlarında gördük herşeyi.Bende isterim Milli Takım'ım şampiyon olsun ama bu şampiyonada bişe yapamayacağız.İlk 5'e girsek bile iyidir bizim için.

H

halilarici

Misafir
Bu sefer 1. olacağımıza inanıyorum.2.Lik'den 1.liğe çıkacağımıza.

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçen sefer ilk 3 kesin diyorum çünkü gerek hazırlık maçlarında gerek daha önceki oynadıkları turnuvalarda yaşları çok çok genç olmasına rağmen performansları harikaydı. Bu sene çok kötüler açıkçası hiç umudum yok. İlk 5'e girebileceğimizi bile düşünmüyorum, umarım yanılırım.

H

halilarici

Misafir
Bence yanılıcaksınız :) Bu seferde başbakan Sırbistan maçından sonrasındaki gibi para verirse :D kesin alırız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5