İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 GB TRAFİK - 5GB ALAN - Ücretsiz Web Hosting

Albatross

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir ?

Ücretsiz web hosting dağıtım sitesidir . Ücretsiz internet sitesi hosting ile ilgili klişeleri bir kenara bırakın. Fanatik kullanıcı desteği ile güvenilir ve özellikçe zengin barındırma hizmeti veriyoruz. Servis çalışma zamanı oranımız faydalandığımız bulut bilgi işlem (cloud computing) teknolojisi sayesinde %99,9'dur.

PHP ve MySQL Desteği

Herhangi bir sınırlama olmaksızın PHP ve MySQL veriyoruz. PHP motorumuz tüm opsiyonel özellikler ve fonksiyonlar yüklenmiş olarak sunulmaktadır. Tek tıklamayla istediğiniz PHP versiyonuna geçebilir ve veritabanlarınızı yönetebilirsiniz.

Cpanel - Ftp erişimi - Destek Forumu Mevcut

Özellikleri :
Aylık 12 gb trafik .
5 gb alan .
%50 cpu .
6 adet mysql

17TR.CF Anasayfa

17tr.cf

Sitemizin anasayfasına reklam ekledik . Yeni alan adı icin lütfen tıklayalım bişi kaybetmeyiz ... Ayrıca koruma aldım oda cebimden cıktı .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5