İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 kasım tarihte bugün

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Tarihte Bugün - 12.11.2006

1993 - Yapı Kredi Bankası, "üniversite bankacılığı" uygulaması başlattı. Türkiye'de ilk kez gerçekleşen uygulama, sadece üniversiteliye özel hazırlanmış University Telecard, University World Card ve kredili mevduat hesabından oluşuyor.

1990 - Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nin tüm öğretim üyeleri ve yardımcıları, türbanın serbest bırakılmasını protesto etmek amacıyla Anıtkabir'e yürüdü. Hacettepe Üniversitesi'nde de bazı öğretim üyeleri aynı gerekçeyle derslere girmedi. Rektör Yüksel Bozer, eylemi kınayarak 'Böyle bir eylem hukuka aykırıdır' dedi.

1988 - Cezayir'de toplanan Filistin Ulusal Konyesi, Filistin Devleti'ni ilan etti.

1975 - İstanbul'un üçüncü gökdeleni olan ETAP Oteli hizmete girdi.

1929 - Kayseri-Gemerek demiryolu hizmete girdi. Demiryolunun 94 km. uzunluğunda olduğu belirtildi.

1920 - Ermeniler'in boşalttığı Iğdır'a Türk birlikleri girdi.

1900 - Uluslararası Paris Sergisi'ni 50 milyon kişi gezdi.

1877 - Gazi Osman Paşa, Plevne'de teslim olmayacağını bildirdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5