İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12 yaşında ama güvenlik açığı buldu!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yedinci sınıfa giden Alex Miller, ödülün 500 dolardan 3 bin dolara çıktığını duyunca bug arayışlarını hızlandırdı ve sonunda Firefox'taki kritik bir güvenlik açığını bularak büyük ödülü almaya hak kazandı.

Alex'in annesi Elissa Miller ise oğlunun her şeyi kendi kendine öğrendiğini şu sözleriyle anlattı; "Teknik kitapları okumak Alex için bir görev değil. Bu yalnızca onun yaptığı bir şey ve o bunları anlıyor. Teknik konularda gözle görülen bir yeteneği var. Şüphesiz ki bu onun tutkusu."

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Dikkat,okuduğu anlamak,ben yapabilirim diyebilmek bu iş için çok önemli bir etken tebrik etmek lazım :eek:ha:

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
gavurun bebesi de akıllı canım,bizimkiler gibi değil :D yahooyu hekleyen türk çocuğu 12 yaşındaydı,mynet'i hekleyen türk çocuğu Zeberus 13 yaşındaydı :D

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
al işte milletin uşakları cin gibi bizimkilerde kafelerde counter, metin2 veya kahvelerde okey, tavla, ihale veya barlarda düm tek tek, apaçhi olsunlar :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abi ben görmeden inanmıyorum... 12 yaşında güvenlik açığı bulmuşmuş... Bence bu bulmamıştır ya, bıktık bu dâhi haberlerinden... Bak, piyano çalan, resital veren sıpaya inanırım ama buna pek inanasım gelmiyor abi... Belki de doğrudur ama bak bilemiycem ama yani yalan da olabilir...

Kafam çok karışık arkadaşlar... :sarıl:

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Abi ben görmeden inanmıyorum... 12 yaşında güvenlik açığı bulmuşmuş... Bence bu bulmamıştır ya, bıktık bu dâhi haberlerinden... Bak, piyano çalan, resital veren sıpaya inanırım ama buna pek inanasım gelmiyor abi... Belki de doğrudur ama bak bilemiycem ama yani yalan da olabilir...

Kafam çok karışık arkadaşlar... :sarıl:

hayirdir sendemi ariodun acigini:D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Reklam yapmak istesem internette herkesin konuşacağı reklamı böyle yapardım :)
Reklam kokuyor bu işin arka yüzünde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5