İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

120$ paypal bozdurma

A

a.ışık

Misafir
100 ytl nakitim var işbankası, ne kadar paypal verebilirsin??

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
sana 83.77$ veririm ama anca bu işi senle çözeceğiz gene yoksa bu verdiğin tradelerle kimse alışveriş yapmaz benimle..

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı konu üzerinde 2 tane trader değerlendirilmesi yapılabiliyor mu ? Yapılmıyorsa blade sen bu durumu yönetime bildirmedin mi, eminimki ilgileneceklerdir. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim forumları sürekli takip ederim ve madeinclick.com, forumda gördüğüm en ilginç karaktersin.. Hayırlısı diyorum.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
bildirdim fakat kendimi ifade edemedim sanırım çünkü 2 tane eksi kolpa trader verdi dedim iyinet adminine oda kolpadan gelen itraderlar siliniyor mu? kolpa kim bu arada? yani oda fazla birşey yapamıcağını açıkca ifade etti.şuan elimden birşeyde gelmiyor böyle cevap verince..

A

a.ışık

Misafir
desoLate' Alıntı:
Aynı konu üzerinde 2 tane trader değerlendirilmesi yapılabiliyor mu ? Yapılmıyorsa blade sen bu durumu yönetime bildirmedin mi, eminimki ilgileneceklerdir. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim forumları sürekli takip ederim ve madeinclick.com, forumda gördüğüm en ilginç karaktersin.. Hayırlısı diyorum.

arkadaşım, benim itrade puanımı incelerseniz arkadaşın da aynı link üzerinden 2 defa olumsuz not verdiğini görürdünüz! demek ki verilebiliyormuş..

ayrıca, -bana göre- haksız ve eksi itrade verilebilecek hiçbir şey yoktur. aramızda bir alışveriş olmuştur, o o an ücretini ödemiş ve bende karşılığında karşılığı olan şeyi yapmışımdır.

yalansa çıksın cesaretlice itiraz etsin değerli blade! ben zaten uğraşmıyorum artık, onunla öbür dünyada davacıyım. bu dünya adaletini boşverdim..

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
düzgün ve açık bir ifadeyle admine bildirirseniz konuyla ilgilenir, blade paypal kaynağını resimli şekilde bana gösterirsen ben bozabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5