İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12$ paypal satılık

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kur oranı vs.. işin içine katmadan yuvarlak 13.5 ytl ye satıyorum. (Garanti bankası)

Yanlız swatgold nickli kullanıcıya sattığım paypal ile ilgili konuyu okumuşsunuz belki daha önce.. Paypal gönderimini yaptığımı ve bana ödemeyi ertesi günü yapacağını söyleyip, günlerce beklettiğini.. Hoş gerçi sonra ödemeyi yaptı ama artık mağdur olmamak için kimseye önceden paypal göndermeme kararı aldım... Tabiki yüksek itrade puanlı kullanıcılar hariç. Dediğim gibi yüksek itrade puanlı kullanıcılara önce paypal'ı gönderirim ama onun haricindekiler önce ödemeyi yapar ve ödemeyi yapar yapmaz paypal'larını hesaplarına gönderirim.

İlgilenenler pm atsın..

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük kur ederinden de fazla istiyorsun:

12$ - %4 - 0.30$ = 11,22$ x 1.17 = 13.1 YTL (1e1 fiyatı bu ederki daha komisyon bile yok bu fiyatta)

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük kur ederinden de fazla istiyorsun:

12$ - %4 - 0.30$ = 11,22$ x 1.17 = 13.1 YTL (1e1 fiyatı bu ederki daha komisyon bile yok bu fiyatta)

Hocam kime , neye göre komisyon değerinden bahsediyorsun tam olarak anlamadım ?

Şuanki kur değeri 1,18 ve bu değerle 14,16 ytl yaparki ben bu normal değerden bile daha ucuz 13.5 ytl değerini verdim.

Tamam.. Yuvarlak 13 ytl diyelim ozaman...

X

Xman

Misafir
benim hesabım premier olduğundan kesinti söz konusu 10 ytl den fazla veremem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi