İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

12dp hakkinda.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12dailypro yeni bir site acip sadece emo ile calisacak.bilginize...

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son yayınladıklara habere göre sitenin açılışı yakında olmayacakmış. Önceden bu akşam açacaklarını söylemişlerdi ama ortalık durulana kadar beklemeyi tercih etmişler...

12dailypro sitesinden alıntı:

::New Site
To my disappointment, our attorney has instructed us that in the best interest of the future of LifeClicks and all affiliated entities, we need to temporarily put a hold on the launch of the new site due to the unresolved issues that have arisen over the past couple of weeks. We will update you as able regarding this.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bizim meblağlar ne olacak ? 200$ küsür alacağım var 12dp den. hesabımda duruyor öylece vereceklermi o parayı ?

E

eTre

Misafir
ya beyler bu ne demek şimdi benim iznim olmadan 12dp nasıl böyle bi işlem yapar en son geçen ayın 28 inde bi 190$ almıştım sonra kullanmamıştım 12dp yi hiç

07/Feb/2006 12:37 Charge Back Complete To [email protected] $-56.34 - $-56.34

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olay herkesin basina geliyor merak etme.benimde 125$ aldilar gecen.herkesin kazanclarini alip ilk yatirdigi paralari iade edecekler heralde.tabi iade ederlerse.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kazancı istemiyorum ben. ana parayı alayım o yeter. yoksa ne anlamı kaldı kim çalışır bidaha 12 dp ile.

B

blade1978

Misafir
mahkeme si var sp ile 12dailypronun o sonuca göre verebilirler veyahut vermezler kanımca

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee arkadaşlar, ustalar ne diyosunuz unutalımmı 12dp den alacağımız parayı. günlük mail atıyolar. ingilizcem fazla yok anlayamıyorum. ama stormpay ile iligli bişeyler yazıyolar. ne diyosunuz bu konuda. unutalımmı paramızı? üzerine soğuk su mu içelim?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bence icelim suyumuzu , para gelirse cikartiriz suyu geriye

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanmış site sonunda hayırlı uğurlu olsun. içerde paramız da kaldı. içebiliriz artık soğuk suyumuzu...

C

C0mplicat3d

Misafir
S.E.C de sonuçlanan davaya göre 12dailypro parasını Stormpayden alamadı..
Davanın sonuçlanmasını bekleyen Stormpay paraları geri ödemeye başladı..
Tabi ne kadar adil davranırlar orasını bilemem..
Bu arada dava sonunda FBI tarafından incelemeye alındı LifeClicks LLC..

B

blade1978

Misafir
bir iş yolunda gidincede fbi giriyor araya bunlar neden böle zorluk çıkarıyor bize ne güzel çalışmadan evde para kazanıcaktık.şimdi ne oldu fbi çok mutlu olmuştur umarım.onlar gitsinde 51 inci böllgede ne var ne yok onu araştırsınlar milletin parasının üstüne yatmasınlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi