İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13.500 üyeli PR3 değerinde forum sitemiz satılıktır.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: http://www.ekshi.net/ortam/index.php
İstenen minimum fiyat: 250 YTL
Sitenin açılış tarihi: 25 Ağustos 2005
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğlence aırlıklı olarak genel içeriğe sahiptir.
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Sadece forum DB satılıktır.
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Ücretsiz SMF Forum sistemi vardır
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Lisansa gerek yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel): VBulletin forum sistemine geçtik
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 13.538

Satıcının eklemek istediği notlar: Sadece forum sistemimiz satılıktır, domainimiz bu satışa dahil değildir. Lisanslı VBulletin forum sistemine geçiş yaptığımız için eski sistemimizin alıcı arkadaşımıza faydalı olacağını düşünüyoruz.

Forum sayfamızda 13.500 Üye 264943 Mesaj 7931 Konu bulunmaktadır.

Domain satılık değildir. Konu başlığındaki PR Değerinin bir öenmi yoktur, lütfen PR değerini dikkate almayınız.

B

Baria

Misafir
sadece forum db si satılıksa başlıga neden pagarank yazdın( forum sitemiz satılık)? Bu şekilde yazdın büyük ihtimal %90 herkez domain dahil olarak algılıyor ilk vede bu db de kaç konu ve mesaj oldugunu yazarsan daha iyi olur cunku önemli olan bunlar.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece forum dbsi satılıksa PR değerini satışta dikkat çekmek için kullanamazsın..

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar özürdilerim düzeltiyorum. Uyardığınız için teşekkürler.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
başlık sadece üye db si olarak değiştirilmeliydi. pr3 ile üye sayısının ne alakası var dimi.
Saygılar.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık değiştirme yetkim kısıtlı, sadece içerikteki yazıyı değiştirebildim. Yöneticilerden bu konunun başlığının "13.500 üyeli forum sitemizin DB dosyası satılıktır" olarak değiştirmelerini rica ediyorum.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olsun bundan sonra bu mesajı okuyanlar yanılmasınlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5