İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13 Kardeşimiz Cennet İle Şereflendi KAHROLSUN PKK

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Üzüntüden Ağlıyorum Ve Hiç Birşey Yazamıyorum

Şehit Olan Kardeşlerimizin Ruhlarına Dilimiz Döndüğünce Dua Edelim Kardeşler

KAHROLSUN PKK KAHROLSUN PKK KAHROLSUN LANET PKK

Ekleme: ALLAHım her kim ve kimler Sebeb ise KAHHAR isminle onları KAHR et

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Allah terörle,teröristle anlaşanların, müzakere edenlerin, belasını versin... Diyecek başka hiçbir şey yok...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ama söyleyelim; biten terör bunlarla tekrar hortladı, buna rağmen % 50 oy aldılar, açılımlar, terörist başının söylemleri ve bunlara alanen destek olan siyasiler orda burda çıkıyor istediğini söylüyor, binlerce yıllık Türk Milletine aklı sıra kafa tutuyorlar. Başımız sağolsun, Allah ailelerine sabır versin, mekanları cennet olsun, başka söyleyecek birşey bulamıyorum.

"Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır."
Mustafa Kemal ATATÜRK

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ama söyleyelim; biten terör bunlarla tekrar hortladı, buna rağmen % 50 oy aldılar, açılımlar, terörist başının söylemleri ve bunlara alanen destek olan siyasiler orda burda çıkıyor istediğini söylüyor, binlerce yıllık Türk Milletine aklı sıra kafa tutuyorlar. Başımız sağolsun, Allah ailelerine sabır versin, mekanları cennet olsun, başka söyleyecek birşey bulamıyorum.

"Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Seçim öncesi 6 ay kadar hiçbir çatışma olmaması tesadüf mü sizce? (Herkese soruyorum arkadaşlar)

Terör hep vardı, ama hükümet teröristlerle masaya oturup anlaşmamalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi