İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13 kontor isteyen varmı

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Buraya ilk mesaj gönderen kişiye 13 kontor göndereceğim :)

buraya ilk mesaj atan kişi özelede telefon numarasını (turkcell) bırakırsa kontorünü hemen gönderebilirim :)

yok mu 13 kontor isteyen :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi türlü ibrahim abiye yetişemiyorum yaw :(

ibrahim abi bu www.aysubaceoglu.com tıkla beni göndereyim resimli su kupasını diyordu gazetede ilanı filan vardı yaw yalan mı olmuş bu senin gelişmelerden bi haberin var mı? sen bu işleri iyi takip ediyorsun bi haberdar eth tüm iyinet ahalisi tıklayalım hatunu (adresini yani) kazanalım resimli kupalarını nescafelerimizi o kupadan yudumlayalım :)

sitesi başka bi siteye yönleniyor ama senin malumatın vardır malum hediye olayı senden soruluyor :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tşkler İbrahimkoknar KonturLer GeLdi. Kimi Arasam Acaba:)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
keyfinebak.com' Alıntı:
ben bi türlü ibrahim abiye yetişemiyorum yaw :(

ibrahim abi bu www.aysubaceoglu.com tıkla beni göndereyim resimli su kupasını diyordu gazetede ilanı filan vardı yaw yalan mı olmuş bu senin gelişmelerden bi haberin var mı? sen bu işleri iyi takip ediyorsun bi haberdar eth tüm iyinet ahalisi tıklayalım hatunu (adresini yani) kazanalım resimli kupalarını nescafelerimizi o kupadan yudumlayalım :)

sitesi başka bi siteye yönleniyor ama senin malumatın vardır malum hediye olayı senden soruluyor :)

kardeş öyle her siteye güvenme benden sana tavsiye
uğraşırsın uğraşırsın hediyeni vermezler sonra üzülür durursın :)

www.ibrahimkoknar.net adresindeki kampanyaları istersen takip edebilirsin...

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bisi yok
siteye 2 konu actim 2side gereksiz mesajlar yuzunden alta kayıyo da biraz canım sıkıldı
bisi yok

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi vaktim olsa siteyi takip edicemde pek fırsat bulamıyorum accık seni takip edeyim yeticek ama neyse şansa bakalım bigün senden hediye kazanmak banada nasip olur...

bu arada lord_yengec dostum hep net web canımız sıkılıyor accık neşe kaynağı ibrahim abimiz o yüzden konun bi sıra aşşağı kaydı diye sorun etme elbet birileri ilgilenir... hiç bi konu kolay kolay boş kalmıyor burda... ya tebrik eden yada .ok atan birileri muhakkak çıkıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5