İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

130 Ytl Google Reklam ?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar Elimde 130 YTL var Bununla Google Reklam Vermek istiyorum kupon felan anlamam biri öncülük edip bana 130 YTL ye en faydalı olabilecek şeyi yaptirabilirmi ?

wiseasssed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben günlük 5 ytl lik bir bütçeyle(aylık 150 )22 tane anahtar kelime (anahtar kelimeler çok popüler değil ortalama tıklama başı maliyetleri 0,07 YTL) gayet güzel bir şekilde idare ediyorum. kredi kartın varsa kendi hesabını açıp yönet derim. Bide sitemap hazırlayıp google a siteni indexletirsen o bütçe sana yeter gibime geliyo. Daha fazla sorun varsa bana pm atabilirsin.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar kendi hesabını aç derken;

mesala insanlar 130 ytllik kuponu 10 ytlye satıyor. ben bunu kredi kartımla 130 ytl mi alacağım?

eğer öyleyse bu insanlar nasıl satıyor bu fiyata?

anatolian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük hitin ne kadar.

Ben günlük 5 ytl lik bir bütçeyle(aylık 150 )22 tane anahtar kelime (anahtar kelimeler çok popüler değil ortalama tıklama başı maliyetleri 0,07 YTL) gayet güzel bir şekilde idare ediyorum. kredi kartın varsa kendi hesabını açıp yönet derim. Bide sitemap hazırlayıp google a siteni indexletirsen o bütçe sana yeter gibime geliyo. Daha fazla sorun varsa bana pm atabilirsin.

Merhaba,
Merak ettim, bu günlük 5 ytl (aylık 150 ytl) ye kaç hit alıyorsun, tekil olarak ve bu hitlerin google dan olanı ne kadar. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5