İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13dailypro

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir suredir bu siteye yatirim yapiyorum 11 gunde %13 veriyor yani paraniz %143 oluyor.Ve odemeler surfun bittigi gunun ertesi gunu gerceklesiyor.Simdilik cok iyi gidiyor site.Ama tabi na kadar odeme yapar bilmiyorum.Risk alip denemek isterseniz referal linkim:

http://www.13dailypro.net/?ref=1688

Aldigim odemeler :

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tur sitelerin odeme garantisi yoktur, ben simdiye kadar odemelerimi bu siteden hep aldigim icin bu siteyi yayinladim sonucta bu sitede yarin yada 1 ay sonra odmeyi kesebilir yani uye olup olmamak size kalmiş.İyi kazanclar. ;)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
paypal la ödeme yapabiliyomuyuz

imkanı yoktur... hyip ve paypal hiç bi zaman yanyana gelmez. gelse bile hesabın blocklanır falan... o yüzden deneme bile...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dunku aldigim odeme goruntusu simdilik odemeler cok hizli saatler icerisinde oduyor.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site goctu paramda 70 $ icerde kaldi hic bir site uzun omurlu olmayacak anlasilan neyse zaten kimse alt uyem olmamişti iyi oldu ;).

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama odemeler durdu.refund ediyoz filan diyor ama bence traş.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugun de 12 daily odemeleri ile ilgili bir mail gelmis, nedi ne degildir anlayan var mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5