İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

14.03.2010 TSL Galatasaray 3 - 0 Ankaragücü.

• Konbuyu başlatan Ephitet
  • Başlangıç tarihi
E

Ephitet

Misafir
TSL 25nci haftasında sahasında ankaragücü'nü konuk eden galatasaray, Jo, Keita ve Milan Baros'un golleri ile rakibini 3-0 yenerek 4 saatliğine bıraktığı liderlik koltuğunu geri aldı.

*Keita 1 gol 2 asist ile maçın adamı seçildi.

T

trgy

Misafir
Ankaragücü kadar defansı kötü olan takım görmedim. Amatör takımın yapmadığı hataları yaptı ve kaybetmeye hak kazandı. :)

Galatasaray ise erken bulduğu gol sayesinde maçı iyi oynayarak kazanmayı bildi. Tebrik ederim. :)

E

Ephitet

Misafir
Ankaragücü kadar defansı kötü olan takım görmedim. Amatör takımın yapmadığı hataları yaptı ve kaybetmeye hak kazandı. :)

Galatasaray ise erken bulduğu gol sayesinde maçı iyi oynayarak kazanmayı bildi. Tebrik ederim. :)
maç öncesi ne demiştim? :cool:

BiMaster006

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bunda da takılsa idi inanın herşey biterdi ama renk sarı kırmızı olunca bazen de 4 5 i aramamak gerek sırada Fenerbahçe gel kuzum gel bak sana Ali Samiyende Ne Hediyeler Vereceğiz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5