İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

14 Agustosta Askerim!

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
14 Agustos'ta cavus rutbesiyle askere gidiyorum arkadaslar. 12 ay askerlik yapacagim. ilk 1.5 ay haftasonlari cikabilecekmisim, sonraki aylar 2 haftada bir haftasonu:(

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güle güle git güle güle gel
umarım çabuk geçer..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah kolaylık versin. Benim tahminen 2 senem daha var..

Nerde yapacaksın belli mi?

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize tesekkurler. Acemilik Gulseren/Magusa, sonrasi artik kura ile belirlenecek.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde liseden sınıf arkadaşım 14 ağustosta teskeresini alacak. Yer değiştiriyosunuz bir nevi :)

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dsgnr; korkmuyom olm, rum vuracam rum!:D

@trextra; sanirim oyle oldu. seneye de bakalim benim yerimi kim alacak:) neyse ama artik eskisi gibi uzun degil. daha onceden 24 aydi :S

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allah yardımcın olsun :) allah tan o askerlik işini 3 sene önce bitirdik

hayırlı teskereler diyeyim gel teskere gel

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatan sana emanet hayırlı tezkere ile dön inşallah

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagol Permission. sen kurtulmussun 3 sene once. en iyisi erken erken gidip onunu acmak. 24 yasindayim, daha ertelersem dede gidecem heralde:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elinde sonunda yapılcak o iş 45 de olsan 55 de o yüzden kaçmak yada erteletmek işe yaramaz en erken ne zamansa gidip gelicen.. ben birde 18 ay yaptım diyordum gecermi bu 18 ay ama şimdi geriye dogru bakıyorumda biteli 3 sene olmuş vaybe diyorum 18 düşünürken 18 bitti üstüne birde 3 sene gecti zaman su gibi degerini bil. her şeyin zamanında güzel olur.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askerlik çok güzeldir.Çok güzel anılar yaşarsın.Ben daha askere gitmedim yaşım ufak ama askeriye içindeyim gerçekten çok güzel zaman geçiyor.Terhis olurken ağlayan çok asker gördüm.az değil 1 yıl kadar beraber olduğun arkadaşlarından ayrılıyorsun.
Şimdiden hayırlı teskereler Allah yardımcın olsun.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dostum Allah yardımcın olsun merak etme dostluklar sana herşeyi unutturur.Hayırlı teskereler.

H

Hym

Misafir
Pcqopat.Com' Alıntı:
Askerlik çok güzeldir.Çok güzel anılar yaşarsın.Ben daha askere gitmedim yaşım ufak ama askeriye içindeyim gerçekten çok güzel zaman geçiyor.Terhis olurken ağlayan çok asker gördüm.az değil 1 yıl kadar beraber olduğun arkadaşlarından ayrılıyorsun.
Şimdiden hayırlı teskereler Allah yardımcın olsun.
İki gün önce Bl.Komutanımızın habercisi olan bir devrem gitti, hüngür hüngür ağladım. 12 ay omuz omuza neleri görmüş neleri geçirmişiz. Gece yarıları operasyon demişler çıkmışız, genel yoklama istemişler vermişiz, personel şubesi aramış konuşmuşuz ve hatta cips kola bile bulmak için gezinmişiz (gece yarıları olur hep zaten amk işleri ne hikmetse). Güzel günler güzel anılar o dayanışma unutulurmu be. 12 ay çekilenler unutulmaz be.

Neyseki 11 ağustosta dönüyoruz bizde : )

Hayırlı teskereler.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
orcunyucel' Alıntı:
Selam,
14 Agustos'ta cavus rutbesiyle askere gidiyorum arkadaslar. 12 ay askerlik yapacagim. ilk 1.5 ay haftasonlari cikabilecekmisim, sonraki aylar 2 haftada bir haftasonu:(

şimdiden hayırlı teskereler seni ozlicez kardeşim benim

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hym' Alıntı:
İki gün önce Bl.Komutanımızın habercisi olan bir devrem gitti, hüngür hüngür ağladım. 12 ay omuz omuza neleri görmüş neleri geçirmişiz. Gece yarıları operasyon demişler çıkmışız, genel yoklama istemişler vermişiz, personel şubesi aramış konuşmuşuz ve hatta cips kola bile bulmak için gezinmişiz (gece yarıları olur hep zaten amk işleri ne hikmetse). Güzel günler güzel anılar o dayanışma unutulurmu be. 12 ay çekilenler unutulmaz be.

Neyseki 11 ağustosta dönüyoruz bizde : )

Hayırlı teskereler.
Aklıma benimde anılar geldi.Bende çok askerle gezdim konuştum beraber çarşı iznine çıktık.Çok güzel anılar.Geceleri cips+kolay yer içerdik.Fotoğraflar durur arada konuşuruz gerçekten süper dostluklar kuruluyor.
2sene önce 90 gün birden düşmüştü işte o zaman 40 askeri birden çıkmıştı benim tanıdığım.Oturup hepsi ağladı.Çok güzel anılar geçiyor ömür boyu anlatırsınız ve aklınıza geldikçe yeniden yaşamayı istersiniz :)
Sana da hayırlı teskereler

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese yorumlarindan oturu tesekkur ederim arkadaslar. korkulanin aksine bende guzel gunler gecirecegimi dusunuyorum. ayrica su cips+kola isi de hosuma gitti dogrusu:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5