İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+140.000 şarkı sözü içeren db- Kaçırmayın { Şok İndirim }

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: Yok.
İstenen minimum fiyat: 50YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Veritabanı
Lisans bilgileri: Lisans yok
Lisans sonlanma zamanı: Yok
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Tablolar:

Sanatcilar
-id
-isim

Sarkilar
-lyricid
-id
-SarkiAdi

3000 in üstünde sanatçı ve 140.000 üstünde şarkı sözü bulunmaktadır. Bu fiyata hiçbir yerde böyle bir db satılmıyor. 6000-7000 civarı Türkçe'dir , geri kalanı İngilizce 'dir.

İster mdb ister mysql db halinde adresinize yollanır.

Her türlü teklifiniz için lütfen pm atınız.
Sorularınızı buradan sorarsanız iyi olur.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Lütfen Satışa sundugunuz db kaynak bilgileirniz veriniz aksi taktirse ilegal satıştan ceza alacaksınız.

Db size ayit oldugunu kanıtlamalısınız

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu db daha once foruda dağıtılan free db değilmi :)

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadaşım bu db kendimizin hazırladığı bir db'dir. Ücretsiz olarak dağıtılan db'den değildir. daha önce 2 kişiye satılmıştı. Eğer isterseniz pm'den kullanıcı isimlerini atabilirim. Hatta daha önce de açmıştım bu konuyu. Şu anda bir indirim yaptık o kadar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hımm o zaman nasıl oluyorda bukadar emek verilip toplanan bir db yi bir cırpıda 50 ytl gibi komik bir rakama satabiliyorsun.?

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım önceki konuları mı okudun mu sen? 200ytl den başlatılmıştı satışa ve kaç ay geçti üzerinden. Başka bir sebep istersen, diğer arkadaşlar da bu civarda bir ücrete satıyor.Biz oturup onların 2 katı ücret talep edersek satılmaz hiç. Bir de şunu merak ediyorum neden başka satanlara bunu sormuyorsun?

B

Baria

Misafir
illegal içerikli DB nasıl oluyor?Bir başka sitenin phpmyadmin nine girerek izinsiz bir şekilde yürütmek mi? bu tarz db ler şarkı sözü sitelerinden otomatik olarak çekiliyor. El ile copy/paste olacagına bunu yapmak daha mantıklı.

Bence arkadaş 1. yöntemi uygulamadığı sürece illegal birşey yok.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
db access mi sistem ne biraz açıklarmısınız. seo uyumlu bir script mi?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuçta şarkılar bir x sitesine ait değildir. şarkılar pekala gidip tek tek elle de yazılabilir. bu tarz verilerin bir botla çekilmesine karşı değilim açıkcası, illegal olduklarını da düşünmüyorum. ama sen gidip bir sitenin tüm içeriğini çekersen yada bir forumun db sini satmaya çalışırsan işte o illegaldir bana göre.

Ahbap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşların da söylediği gibi bir sistemle toplanmıştır şarkılar. Copy/paste yapmak yerine bunun için özel hazırladığımız bir bot yardımıyla topladık şarkıları.
Dbyi access veya mysql şeklinde verebiliyoruz. Elimde hazırda bir script yok ama scriptinize uygun tablo yapısı hazırlayabilirim.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önemli olan zaten db yi scripte entegre edebilmek, ondan sonrası kolay zaten

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5