İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15 - 25 k tekil hitli Site Satilik

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.SohbetSohbeti.Com

İstenen minimum fiyat: 1250 YTL

Açık Artırma ile Satılacaktır

Min. Artış : 50 YTL

Sitenin açılış tarihi:4 Ay Oldu

Kategori, sitenin içeriği nedir: Sohbet Sitesi

Günlük hit sayısı, kaynak link:15 000 - 25 000 Arasi www.Realist.gen.tr

Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: KompLe Satılık

Hosting dahilmidir:Suresiz Host

Banlı olduğu sponsor varmı:Yok

Banlı olduğu arama motoru varmı:Yok

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır Yok

RekLamlardan Getirdigi Para Aylık 250 YTL Adsense Arama Motoru Koydum Siteye AdsensedenDe Gunde 9 Dolar Getiriyor Ayda 500 YTL En az Para getirir. Cok Sıkıstıqım icin Satmayi Dusunuyorum. 70 80 Arasi Sohbet Useri Vardir Butun Haklariyla Domaini Veriyorum Host Sınırsız Alan Sınırsız Trafik Sınırsız Sure.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlis anlamazsan. sen mi cok akillisin yoksa millet arasinda aptal varmi diye bakiyormusun? Aylık 500 getiren siteyi 1250 ye satacan. ilginç . birde alttaki "Sitemizi 9609 kişi ziyaret etmiştir" gunluk mü toplammı.

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakimi' Alıntı:
Yanlis anlamazsan. sen mi cok akillisin yoksa millet arasinda aptal varmi diye bakiyormusun? Aylık 500 getiren siteyi 1250 ye satacan. ilginç . birde alttaki "Sitemizi 9609 kişi ziyaret etmiştir" gunluk mü toplammı.

Öncelikle www.Realist.gen.tr Ve Alexa.Com sitelerinden Hitimi takip edebilirsin. 9609 kisi sohbet sayfami ziyaret etmis Sen ilk once Nerelerden Sitenin Hitini Ogreneceqini ßilmen Lazim.. Aylık 500 YTL siteden Para Kazanamazsaniz Yemin ediyorum Hem SanaLi birakacaqim Hemde Aldiqim Parayi Kurusuna Kadar iade Edeceqim Aylik Minumum 500 YTL Kazanacaq Siteyi Alan Kisi.. ßir Diger Hususta Site 1250 YTL den Acik artirmaya Sunuldu 3 Gun Boyunca Surecek 3 gun icinde En yuksek Teklifi Verene Verilcek Tekrar Söyleyim Egerki Ayda 500 YTL Kazanmazsada ßen adam Diilim Bukadar acik ve Net Soyluyorum Sadece Hemen Paraya ihtiyacim Var.

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitin kaynağını yazmamışsın onuda ben yazayım bari...
Hit kaynağı : Google = Spam

Heran ban yeme ihtimali var. Adam alırda kısa bir süre sonra ban yerse yazık günah değil mi?

mysohbeci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam nedir

cevaplardan birinde hit kaynağı olarak spam gosterilmiş e edir asıl uygulanır

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
TurkHizmet.Gen.TR' Alıntı:
Site Satilmistir.. İlginiz icin Sagolun

ne ilginçtirki yukarda açık arttırma ile satılacağı belirtilmiştir... oysaki teklif verilmeden site satılmıştır ne ilginçtir dimi... aslında ilginçten ziyade kibar feyzo filmi gibi makaradan ibaret...
icon13.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5