İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15 bin gösterimden 20 tıklama

begzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bizim sitemiz sicakgundem.com yalnız adsense reklamlarından fazla kazanamıyoruz. günlük 15 bine yakın gösterimi var ama günde en fazla 20 tıklama oluyor bu normalmı sizce

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benimde baya hit var ama günde 30 dolardan fazla alıyorum ama bence yine az bu hite

webinf

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu dışı olacak ama netgazete.com a ne olmuş?

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
rastgele bir yazıya tıklayıp girdim.. başlık kılıçdaroğlu makam koltuğuna oturdu idi.. çıkan reklamlar, islami evlilik sitesi, vajinusmustan kurtulun vs.. reklamları engellemeyi deneyin.. birde 4 tane adhood reklamı varken, 2 tane adsense reklamı var..

X

Xman

Misafir
Üstteki 4 lü manşetin hemen altına 728x90 leader bord yerleştiriseniz tıklama oranına büyük katkısı olacaktır..

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam alanlarından kaynaklaniyor degişiklik yapın biraz :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Birazda ziyaretçilerinizden kaynaklanıyor. :D Reklam tıklamamak için adamlar resmen sayfa üzerinde mauseları ile oyun oynuyorlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi