İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15 günde % 700

B

blade1978

Misafir
zaten ödese biz neyi tartışıyoruz ki.ödeme yapması zaten sitenin güvenli olduğunu kanıtlar.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimsenin elinde bi kanıt olmaması dikkat çekici sonuç olarak.. neyse bekleriz zaten öderse bizde bos durmayız!!

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ayrıntıları bırakılım konuyu tartışalım başlığa bakıyorum %700 15 gün olduğunu görüyorum , bana kalırsa tamamen fantezi olmuş bu . bu site ödermi ? bence ödemez . başka görüş ?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemesi güç ama imkansız değil :) hibe edecek paranız varsa deneyin

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 günde 500 kişi 100 usd yatırsa 50.000 USD güzel para 15 günde iyi vurgun oLur... Ben en iyisi hiç hayaL kurmuyayım...

D

dnturkey

Misafir
15 günde 50.000 USD kazanacağına 45 günde 500.000 USD kazanması daha mantıklı bi vurgun olur. ama ilk 15 günde parasını yatırıp çekenler daha karlı olur :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım biz ilk 15 günü kaçırdık heheh :) Saol yinede biLgi payLaşımında buLunduğun için... İnşallah kimsenin parası yanmaz...

D

dnturkey

Misafir
hehe evet ilk15 gün kaçmış ama adamların ne zaman kaçacağı da belli değil :)

tabi ki inşallah kimsenin parası yanmaz...

D

dnturkey

Misafir
ya ödemesini alan çok kişi var. etrafta hiç bir sorun görmedim. bende para yatırdım işte buraya yazdığımda. bence problem çıkarmaz. yatırmanızı tavsiye ederim.

D

dnturkey

Misafir
evet %700 çok büyük bi oran. ama işte şu an ödemelerini yapıyor.

onun için fırsat varken parayı değerlendirmeklazım

Konu dışı : acaba aynı site için bir konu varken diğerini açmak forum yetkililerine bi sorun teşkil etmiyor mu ? yoksa aynı site için 30 kişi başlık açabilir o yüzden söyledim.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
Konu dışı : acaba aynı site için bir konu varken diğerini açmak forum yetkililerine bi sorun teşkil etmiyor mu ? yoksa aynı site için 30 kişi başlık açabilir o yüzden söyledim.

Burası sanırım bana özür dilerim konun burda da açıldığını gerçekten bilmiyordum. R10'de okumuştum zaten orayada yeni konu açmadım. Görseydim burayada yeni konu açmazdım tekrar özür diliyorum.

D

dnturkey

Misafir
caper' Alıntı:
Burası sanırım bana özür dilerim konun burda da açıldığını gerçekten bilmiyordum. R10'de okumuştum zaten orayada yeni konu açmadım. Görseydim burayada yeni konu açmazdım tekrar özür diliyorum.

önemli değil...

iyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5