İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15 kat daha hızlı Süper ADSL yolda

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008'de Süper ADSL hızlı internet erişimi devreye giriyor. Cep telefonlarında Türkçe fonlar kullanılacak, TR uzantılı internet sistemleri kontrol altına alınacacak.
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2008 yılı ile birlikte Süper ADSL hızlı internet erişiminin devreye gireceğini, bilinmeyen numaraların kalkacağını, cep telefonlarında Türkçe fonların kullanılacağını ve TR uzantılı internet sistemlerinin kontrol altına alınacağını ifade etti.

Kurban bayramı tatilini geçirmek üzere memleketi Erzincan'a gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yılıdırım, Refahiye ilçesinde hemşerileriyle görüştükten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 2007 yılında Ulaştırma Bakanlığı'nın hava, deniz ve karayollarında yaptığı çalışmalar ve bilişim sektöründeki yenilikler hakıknda bilgi veren Bakan Yıldırım, 2008 yılı içerisinde Bakanlığın yapacağı bazı çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Internet erişiminde Türk Telekom'un yeni yılda yeni bir döneme gireceğine dikkat çeken Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, "Yeni dönemde bugün eriştiğimiz Internet hızının 10-15 katı daha hızlı erişim, Süper Internet dediğimiz, yeni hızlı Internet erişimini de devreye sokacağız. Televizyon yayıncılığında sayısal yayına geçiş kararı aldık ve bunun çalışmaları sürüyor. Teknoloji çok hızlı gelişiyor, bu bilişimde, telekomünikasyonda o kadar hızlı gelişiyor ki, bir şeyi yaparken dünyada yeni teknolojiler devreye giriyor. Türkiye'de bundan mahrum olmaması için elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz" diye konuştu.

[YOUTUBE]<OBJECT height=355 width=425><PARAM NAME="movie" VALUE="http://www.youtube.com/v/bVKQjAljHQQ&rel=1"><PARAM NAME="wmode" VALUE="transparent"><embed src="http://www.youtube.com/v/bVKQjAljHQQ&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></OBJECT>[/YOUTUBE]

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yılbaşı gecesi net nasıl olur düşünemiyorum, nette olanlar düşünsün:)
Fakat adsl yükselmesi süper olur.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zatı muhterem işkembei kübradan sallamış.
önce y.dışı hatlarını bi zamet diriltsinler de...

sanki internet sadece türkiye üzerinde çalışan bir şemsiye imiş gibi davranmaktan ne zaman vazgeçecekler acaba?

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hız yükseltmesinden çok şu yurtdışı çıkışları problemini çözseler ben razıyım, varsın olmasın hız falan.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
löp diye bi anda olmalarını mı bekliyolarmış :D alt yapı yok calışma yok

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşallah amin dielim 31 aralık gecesi net patlama yaratabilir:D
Yılbaşı gecesi net nasıl olur düşünemiyorum, nette olanlar düşünsün:)
Fakat adsl yükselmesi süper olur.
evet bencede aynen öyle bişi olacak gibi düşünüyorum bu pazartesi değil haftaya pazartesi gecesi
Siz dua edinde hiç internetsiz kalmayın yılbaşı gecesi.
Ben o kadar hayalperest insan olduğum halde bu durumda size verebileceğim tek tavsiye hayal kırıklığına uğramamak için yüksekten uçmamak olur sanırım.

30Mbit çift yönlü hattım var. Aylık 67 YTL ödüyorum. Siz internet 4Mbite çıktı diye(oda çift yönlü değil ve asla 4 Mbiti tek yönlü bile olsa kimse görememiştir eminim.) oynuyorsunuz. Bence utanmamız lazım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben 4096 dan memnunum daha yükseğine ihtiyacım yok, ucuzlaması daha işime gelir :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi kaplonet adsl gibi sorunlu degil. Şimdi bunu dedim kesin kaplonetde de sorunlar başlar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5