İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tartışma 15 TL ye makale yazdırdım makale hakkında yorum yaparmısınız ?

Webmasters

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni açaçağım site için makele yazdırmayı düşündüğüm için

örnek için bu siteye makale yazdırdım eğer yorumlarınız olumlu yönde gelirse yeni sitem için makale yazdırmaya devam edecem.

Site : BURDAN

Yorumlarınızı esirgemeyin..

hizli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"+ Backlink Nasıl Kazanılır ?

-Backlink Kazanmanın Bir Çok Yolu Mevcuttur Toplist Sitelerine Kaydetme,Forumlarda Konu Açma,Sözlüklerde Makale Yazma,Sosyal İmleme Sitelerine Kaydetme Vesayre Vasayre ..."

Bu sizin siteden alınmış bir cümle. Backlink fena değil :)

Yalnız bu makaleyi 15 liraya yazdırmışsanız biraz sıkıntılı. "Vesayre Vasayre" kelimelerinin altını sanıyorum word çizmiştir. Onun yerine "vs" kullanılabilirdi. Yahut "vesaire" kelimesi düzgün bir biçimde yazılabilirdi.

Yanı bu konuyu cidden iyinet backlinki için açmamışsanız diyecek bir şey yok 15 lira için makalelerin pek iyi olmadığını söyleyebilirim. Diğer yandan "Sen makale yazar mısın?" derseniz maalesef yazmam elimde çok iş var.

Webmasters

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"+ Backlink Nasıl Kazanılır ?

-Backlink Kazanmanın Bir Çok Yolu Mevcuttur Toplist Sitelerine Kaydetme,Forumlarda Konu Açma,Sözlüklerde Makale Yazma,Sosyal İmleme Sitelerine Kaydetme Vesayre Vasayre ..."

Bu sizin siteden alınmış bir cümle. Backlink fena değil :)

Yalnız bu makaleyi 15 liraya yazdırmışsanız biraz sıkıntılı. "Vesayre Vasayre" kelimelerinin altını sanıyorum word çizmiştir. Onun yerine "vs" kullanılabilirdi. Yahut "vesaire" kelimesi düzgün bir biçimde yazılabilirdi.

Yanı bu konuyu cidden iyinet backlinki için açmamışsanız diyecek bir şey yok 15 lira için makalelerin pek iyi olmadığını söyleyebilirim. Diğer yandan "Sen makale yazar mısın?" derseniz maalesef yazmam elimde çok iş var.

peki bu makalelerin normal fiyatı ne kadar ?

3 tanesini bana 15 tl ye yaptı ben yazıları biraz az buldum daha çok yazı olsa iyi gibime geliyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
genel olarak 100 karakter 1 lira

alcaysalih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu böyleydir , ben bu sektörde çok acayip kritelere göre fiyat verdim . Ama böyle değişik şeyler , kaliteyi gösterir . Yazarın keyfine göre.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5