İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150 adet makale alınacak

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet arkadaşlar 150 adet makale almayı düşünüyorum fiyat sabittir. 50 krştan alım yapacağım fakat alım yapılan makale 60 gün içerisinde 5000 tekil gösterime gelirse ek olarak her makalesi için(5000 tekil olan) 1tl ekstra ücret verilecektir.

Makale nasıl yazılır anlatmaya gerek yok sanırım. Makaleler bilgisaya, sosyal medya mobil uygulamalar ve webmaster kategorisinden alınacaktır. Ödemeler her 10 makalede bir vakıfbank, nesine, misli ve bilyoner üzerinden yapılabilir.
mail ve öm yolu ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Trollmode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar 150 adet makale almayı düşünüyorum fiyat sabittir. 50 krştan alım yapacağım fakat alım yapılan makale 60 gün içerisinde 5000 tekil gösterime gelirse ek olarak her makalesi için(5000 tekil olan) 1tl ekstra ücret verilecektir.

Makale nasıl yazılır anlatmaya gerek yok sanırım. Makaleler bilgisaya, sosyal medya mobil uygulamalar ve webmaster kategorisinden alınacaktır. Ödemeler her 10 makalede bir vakıfbank, nesine, misli ve bilyoner üzerinden yapılabilir.
mail ve öm yolu ile irtibat sağlayabilirsiniz.

bana uyar hocam bilgisayar - sosyal medya bide mobil uygulamalar hakkında yazabilirim hepsinden 50şer tane falan fakat fiyat çok düşük toplamını 100 diye hesaplarsak çalışabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5