İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150 gb trafic 50 uero degermi?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150 gb trafic 50 euro degermi?

Selam kendim bir alman sirketen sunucu kiralamak istiyorum radyom icin trafic ayarlicam gerisi olanida kiralamak istiyorum 4 ip var 2 si kiralamak istiyorum ve diyorumki 150 dinleci vercem arti 150 trafic aylik = 50 euro aylik desem sizce pahalimidir normalmidir? Ve ilgilenen olurmu herkesin bilgisini ve dusuncelerini istiyorum insalah yazan olur saygilarimla...

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm. ,

50euro yaklaşık 85milyon edio bence 1 dedicated al kendine 85milyon sırf bw ye vericeksen :) bir 85milyon daha eklersin dedicated alırsın kendine

80gb alanın olur bw en azından 1000gb olur, sis.com.tr den alırsan veya fdc den 10tb bw (pakete göre ) olur yani çok daha karlı çıkarsın dedicated alırsan.

radyo açıp satmaya bile başlayabilrisin böylece :)

tabi bu benim düşüncem..

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dostum Almanya dan alıyorsun onu düşün.

Bi ping çek bak farkını gör. 50 Euro bana göre normal.

Millet lank diye açacak siteni işte .

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alcam makine almanya server yani bende almanyadanim hepsi super isler diyorum sorun yasamaz ve verdigim yerde bakin 150 gb arti 150 dinleyicisi yada kiralacak kisiye göre ayarlarim ben suan o server uzerinde radyo kurmusum bir aydir hic sorun yasamadim yani....

KoC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesim tabiki 150 GB Traffic 50€ pahali. Ben sana 500GB 20€ bulurum hemde en kalitelisi ;)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Koc arkadas ara bul bulursan ozaman direkt kendime ordan alayim ha 20 € vergisi icinde olsun bide dedigin gibi en kalitesi olsun egerki varsa ugrasmayim bari :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapacağınız iş kazandırıyorsa ve alacağınız hizmetin kalitesine güveniyorsanız. bence verin gitsin o parayı. Ucuz etin suyu karadır.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KoC' Alıntı:
kardesim tabiki 150 GB Traffic 50€ pahali. Ben sana 500GB 20€ bulurum hemde en kalitelisi ;)

al işte...

yaw kardesim anlatmaktan bıktık , siz anlamamaktan sıkılmadınız

elimizde 3 tane sunucu olsun
amerika , almanya , türkiye de barınsın bunlar sırasıyla. Siz bunları kesinlikle aynı ücrete sağlayamaz ve hız açısından eşit tutamazsınız aynı özelliklerde 3 sunucuyu

1 mbit bağlantıyı amerikada aylık 20$ a bulabiliyorken , Almanya'da 60$ dır , Türkiyede 200$ dır. Bu telekomun kapasite ve yeterliliğinden kaynaklanıyor. Ama türkiyeden bu sunucuya giriş yaptıgınız zaman en iyi ping süresi ( eğer kaliteli bir hizmet alıyorsanız ) Türkiyede olacaktır daha sonra Almanya ve en son amerika'dır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5