İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150$ A WEB SİTENİZ OLSUN

A

Anonymous

Misafir
Böyle diyorsunuz. Sonrada sizlerle online olarak konusunca, yok 150 $ dan basliyor su bizden istedigin sayfa için 300 400 $ vermen lazim deniliyor.
Lütfen kandirmayin insanlari.

A

Anonymous

Misafir
söyledikleriniz doğru olabilir ama benimle görüşmeden benim mesajıma böyle bir cevap vermeniz çok yanlış. buyrun istiyosanız görüşelim. 150$ a yapıyormuyum yapmıyormuyum anlarsınız.

A

Anonymous

Misafir
Diyelim ki 150 $ a yapiyorsunuz..Ama nasil? Hangi teknolojileri kullaniyor ve ne kadar ozen gosteriyorsunuz? referans gosterebilir misiniz?
esen kalin..

M

mp3turk

Misafir
www.casper.com.tr
www.hemenal.com

bunlar hala yapılmakta. sadece neler yaptığımı göresini diye verdim.

daha yüzlercesi var. istediğiniz kadar referans veririm. 150$ bir web sitesi tabiki yukarıdaki gibi olmayacak. Yukarıda yazdığım siteler binlerce $ değerinde. ama size 150$ a paçavra vermeyeceğimi garanti ediyorum.

C

creativeturkiye

Misafir
Şok kampanya!!
-sınırsız sayfa
-dedicated server
-aylık 300 GB Trafic
-sınırsız mail
-Bir adet dolmakalem + 1 adet tarak ve yanında 1 selpak veriyoruz
-------------
belediye otobüslerindeki satıcıları geçtiniz...sakin olun yaa:))

M

mp3turk

Misafir
geçeriz abi. yalanmı işte yapıyoruz. hem satıcılardan memnunum ben. bazen ilginç şeyler oluyo :) hemde ucuza alıyon :)

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
150$ web sitesi bende yaparım hosting + domain tasarım.Hemde alasını Kullandıgım teknolojiler
-FLASH
-ASP
-Photoshop 6.0
-macromedia Flash
-Swift 3d
-Microsoft Frotpage 2000 yada dreamweaver
-Ulead photo impact.
Hosting
Asp php ssl sınırsız email alias 50MB alan 150$ a bunların hepsini saglıyabilirim.ayrıca tasarımlarımda var ister burdan begendiklerinizi.http://fxturk.kolayweb.com isterseniz daha baska tasarımlar.

M

mp3turk

Misafir
hırboya bak hele. sanki yapamassın dedikde :) gelmiş bizim mesajın altına atıyor.

bi tane bilede referans yazmamış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5