İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150$ Stormpay Lazım...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka havalesi kaşılığında yada başka türlüde oLabiLir (bursa içi elden ödeme) şeklinde 150 $ stormpay'a ihtiyacım var nakit bozdurmak isteyen olursa öm den yada msn'den ulaşırsa sevinirim... Teşekkürler...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şeyi bi arkadaş daha söledi şimdi saolsun... oda yarın akşam gelicekmiş parası... bide bu komisyon olayına açıklık getirsek nasıl olur... gönlüm pek komisyondan yana değil :( sonuc itibariyle kredi kartımı bekliyorum 1 haftam boşa gitsin istemiyorum... neyse bakalım saol yinede elbet birileri çıkar yardımcı olucak... tulasssss nerdesin ....

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tabi canım komisyon ödemene gerek yok çünkü stormpay sahibini bir dertten kurtarıyorsun, hatta az bekle ben sana komisyon vereyim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler C0mplicat3d yardımcı oluyor... ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim...

rs635 istendiği zaman oluyormuş ben sadece olursa dedim olmazsa canın saolsun agacım... sp de komisyonda sana kalır...

L

LibRa

Misafir
hala bulamadın mı babacan =) sende de sans yok odemelerim gelseydi ben sana atardim ama odemeleri bekliyorum valla kusura bakma :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende arkadaşların ödemesinin gelmesini beklicem artık nabayım kimselerden ses yok... :( neyse beklicem artık bakalım... Bir hayırlı insan çıkar karşıma...

D

domainturk

Misafir
Merhaba,
Istemis oLdugunuz miktari paypaL karsiLiginda temin edebiLirim...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef paypalım yok nakit var banka havalesi... olursa öle yapalım... dilersen msn den görüşürüz... banka havalesi kabul edersen...

D

domainturk

Misafir
keyfinebak.com' Alıntı:
malesef paypalım yok nakit var banka havalesi... olursa öle yapalım... dilersen msn den görüşürüz... banka havalesi kabul edersen...

PaypaL disinda odeme sekLi kabuL etmiyorum...Istedginiz kadar strompay saglayabilirim....Sadece paypaL...

iLgiLenir iseniz pm atinIz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol ama dediğim gibi paypalım yok :( aslında olsa iyi olurdu ama bakalım onuda ilerleyen zamanda düşünüyorum bi paypal hesabı açarak... reklam satışına başlıyabilirim...

saol ilgilendiğin için...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:

ok sana gonderiyim istedigin miktari.ozeline msn adresimi yolladim.

C

C0mplicat3d

Misafir
Maalesef tüm kart limiti 12DP ye yatmış durumda.

900$ lük bir 12DP hesabım var. bu gün 7. gününde isterseniz 160$ a onu vereym bitince 250$ daha verirsiniz. Sizde kâr etmiş olursunuz.

Ödeme,email herşeyi deiştirebiliyorsunuz.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolsun tulaş ihtiyacım olanı şimdilik karşıladı şayet lazım olursa irtibata geçeriz arkadaşlar saolun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5