İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150k İŞBİRLİĞİ yapacak çalışma arkadaşları aranıyor

sukur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok sayıda üyeye ve insana ulaşmak istiyorum. Fakat artık sayfa alımı konusunu kalıcı olarak kapattım. Çünkü her gün yüzlerce facebook sayfası çalınıyor. Kimseye güvenilmiyor Onun için kendi sayfamda kitleyi büyütme işine giderek işbirliği yapacak arakdaşlar arıyorum. 150k sayfam var ve 100-200k arasındaki sayfalarla karşılıklı reklam yapmak üzere çalışma arkadaşları arıyorum. İlgilenenler mfgediman@gmail e mail geçsinler.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Başlığın tamamını büyük harfle yazmak forum kurallarınca yasak, hem gözede hoş gelmiyor, bilginize.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Düzenleyemezsiniz, konuyu rapor ettim yöneticiler düzenler. Bundan sonrası için haberiniz olsun diye söyledim ben üstadım.

sukur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok hallettim tamam. Gelişmiş deyince düzenlenebiliyormuş. Eyw teşekkür ederim yine de

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
En İyisini yapmışsın arkadaşım sıfırdan büyütmek en iyisi bende 300 TL bayıldım ve sıfırdan sayfa büyütmeye başladım,şu an 7.5 k oldu ileride çok büyüyeceğina inanıyorum,neyse kola gelsin mantıklı iş k.reklam :)

bycins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çok sayıda üyeye ve insana ulaşmak istiyorum. Fakat artık sayfa alımı konusunu kalıcı olarak kapattım. Çünkü her gün yüzlerce facebook sayfası çalınıyor. Kimseye güvenilmiyor Onun için kendi sayfamda kitleyi büyütme işine giderek işbirliği yapacak arakdaşlar arıyorum. 150k sayfam var ve 100-200k arasındaki sayfalarla karşılıklı reklam yapmak üzere çalışma arkadaşları arıyorum. İlgilenenler mfgediman@gmail e mail geçsinler.

selam, peki siz ücrete meteakip reklam yaparmısınız 150k sayfanızda. benimde sıfırdan bir sayfayı 100k üzerine çıkarmam lazım da :)

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bnm facede 600'den daha fazla reklamci var hergun hepsiyle reklam yapiyorum gunda sayfama 1.ooo kisi kasiyorum uyeler %100 aktif bnce reklam'la herkez basarir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5