İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15$ Paypal Kabul 30 ÖSS Dergi + 2 Öss Denemesi

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizden öss geçti mezun bile olduk :), ama bazı arkadaşlar bu yükle savaşıp ve her hafta bazı paralı dergileri takip etmek zorunda.

elimdeki dergiler, soru çözümlü ve konu anlatımlı

30 dergi + 2 Öss deneme Sınavu

hemen hepsi iyi durumda

düşünen var ise, 15 $ paypal yada 20 Ytl ye satılıktır.

fiyat ortada, pm atınız.

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda erken ama 2 sene sonra falan lazım olursa alabilirim ,dergiler hangi dersten?
iyi çalışmalar

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi dersler var ve deneme sınavları yeni sisteme göre mi?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Sınavlar & dersler var, ÖSS dergisi, konu acıklamalı
Burdan bir sonuc cıkmaz ise, bi tanıdıgımıza vereceğim o yüzden 2 sene bekletmeyeceğim. Olur da o da istemez ise, atarım turşusunu kuracak değilim. Ben mezun olmusum. Niyetim bazı arkadaşlar ucuza yararlansın.
Bu fiyata bulamazsınız. Öss dergileri şu an 5 lira seviyesinde tanesi. Hesabınızı ona gore yapın... Soru sistemleri her sene aşırı değişkenlik gostermez, Sonucta konularda halen gosteriliyor. Açıklamalı çözümlü.
Dergilerin hepsi çok iyi durumda.

paypal kabul ediyorum.

Genede siz bilirsiniz, bir süre daha elimde kalacak, sonra atarmıyım, verirmiyim bilmiyorum.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deneme sınavları yeni sistemdeki gibi mi ondan dolayı sormuştum.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üniversiteye 2002 de girdim 2006 dayız... Yeni Mezun oldum diyorum. Sorun anlamsız.

de ki alıyorum, yarın sabah gonderirim. Onlardan kurtulmak için yer arıyorum zaten.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üniversiteye 2002 de girdim 2006 dayız... Yeni Mezun oldum diyorum. Sorun anlamsız.

de ki alıyorum, yarın sabah gonderirim. Onlardan kurtulmak için yer arıyorum zaten.

Liseden yeni mezun oldun sanmıştım...De ki insan gibi cevap vereceğim yarın alıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5