İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 Saat icinde Hesap Aktive Edildi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün gece 23 te adsense icin basvurdum. Bugün saat 15 de kabul edildigi maili geldi. Adsense ye kabul icin günlerce bekliyen var. Benim nasil böyle oldu anlamadim. google.at ile ingilizce bir sitem icin basvurdum. Bunun etkisi sanirim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
değişik bir tecrübe ama bide sitenin iyi oluşuda etkilemiş olabilir

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 gün icinde siteni inceliyeceklerini söylüyorlar. Benim ise 16 saat icinde kabul edildi :)

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla adsense için birsey soyleyemem ama sordugumuz soruya bir türlü cevap vemedıklerı kesın... kac gun oldu yaa hala beklıyorum durun bakalım

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 1 ay sonra hesapla ilgisli sorumu yanıtladılar.

Hesap alıcı ismini yanlış yazmışım banka kabul etmedi.
yenisinide ekleyemiyorum zaten ekli diyo.
attım mesaj 1 ay sonra sildiler.

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben başvurdum 1 ay bekledim mail geldi 18 yaşından küçüksünüz diye ki öyle olmadığı halde 3 ayrı yerden mail yazdım hem hiçbirini okumadı hemde 1 ay daha bekleticekler büyük ihtimalle beni :(

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu google Türkiye den sonra mı boyle oldu yoksa millet adsense i eskiden bu kadar bilmiyormuydu anlamadım eskıden aynı gun cevap gelırdı ve kabul edılırdık :D

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en geç 10 gün içinde siteyi incelecekleri ve onay alıp almadığını bildireceklerini yazıyor google.

ama şimdiki durum pek iç acıcı değil. ben 2 aya yakın bir süre onay gelmesini beklemiştim...

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır gibisinden bir söz vardı. 2 ay beklediğime deydi, şükür kazançalardan memnunum. Çok fazla olmasada aylık bir gelir kaspısı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5