İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

160$ satılıktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
160$ satılıktır 290 lira istiyorum.

Parça parçada satabilirim minumum 20 dolar olarak. R10 ile aynı nicki kullanmaktayım isteyen oradanda doğrulamak için pm isteyebilir. Kur 1.81'dir.

Msn adresim: unalsahin@hotmail . com.tr

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 dolar ve belkide fazlasını 1.50 kurdan alabilirim.pm atınız

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
1,50 den 5000 dolar alabilirim varsa siz pm atınız diyeceğimde iyinetten bu miktarı alamam. r10da sağlam bir üyeliğiniz varsa iletişime geçelim.

Lütfen alakasız teklifler vermeyiniz konuda herşey açıktır

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel arkadasım sen 160 dolar satmıyormusun..Bu piyasada belirli bir kur vardır bırde bu kurun uzerıne çıkıcak bir insiyatif..Konuda diyorsun ki 160 doları 1.81 kurdan verebilirim..zaten alıcak olan insan bu alış verişten bir kar ederek işlem yapıcak..Paypala dolar türünden para geldıkten sonra paypalın uygulamış oldugu 1.74 lük bozdurma kurunuda göz önune aldıgımızda benım size vermiş oldugum teklif son derece mantıklıdır ve alakalıdır..
Sizin vermiş oldugunuz 1.81 lik kur aslında son derece alakasız bir fiyattır.Kur zaten su an 1.78 dir.birde bunun üzerine 23 cent komısyon koymussunuz..
Konunuzu söyle açın istersenız ! satıcagım para paypal ticareti ile ugrasan insanlar için degildir.Satmış oldugum para sahsi olarak kendisine gerekli olan internetten bir ürün alıcak kişiler için geçerlidir..Diye yazarsanız paypal ticaretı yapan kişileri devreden çıkarmış olursunuz ve açtıgınız konuda alakasızlıktan çıkarak bir alaka kazanabilir..saygılar

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada 3000 dolar var almak isterseniz 1.50 kurdan degil 1.45 den vericegim..Buyrun pm bekliyorum

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Güzel arkadasım sen 160 dolar satmıyormusun..Bu piyasada belirli bir kur vardır bırde bu kurun uzerıne çıkıcak bir insiyatif..Konuda diyorsun ki 160 doları 1.81 kurdan verebilirim..zaten alıcak olan insan bu alış verişten bir kar ederek işlem yapıcak..Paypala dolar türünden para geldıkten sonra paypalın uygulamış oldugu 1.74 lük bozdurma kurunuda göz önune aldıgımızda benım size vermiş oldugum teklif son derece mantıklıdır ve alakalıdır..
Sizin vermiş oldugunuz 1.81 lik kur aslında son derece alakasız bir fiyattır.Kur zaten su an 1.78 dir.birde bunun üzerine 23 cent komısyon koymussunuz..
Konunuzu söyle açın istersenız ! satıcagım para paypal ticareti ile ugrasan insanlar için degildir.Satmış oldugum para sahsi olarak kendisine gerekli olan internetten bir ürün alıcak kişiler için geçerlidir..Diye yazarsanız paypal ticaretı yapan kişileri devreden çıkarmış olursunuz ve açtıgınız konuda alakasızlıktan çıkarak bir alaka kazanabilir..saygılar
1.81 kuru paypal alım - satımı yapan kişilerin dışında lazım olan birisine satımı için açılmış bir konu bariz bir şekilde bellidir bunun için ayrıca belirtilmeye gerek duyulmaz. Bunu anlayamayacak kişi zaten bu işi yapmamalı.

1,74 güncel kur olabilir. Anlamıyorum siz 1.74 kura 1,50 verince serbest piyasa ben 1,78 güncel kura 1,81 verince piyasa insiyatifi oluyor. Bunda bir çelişki yok mudur ?

Bu arada 3000 dolar var almak isterseniz 1.50 kurdan degil 1.45 den vericegim..Buyrun pm bekliyorum
Üst mesajdada belirttiğim gibi R10 üzerinden güven veren bir üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir bu işi yapabilmemiz için. En az benimki kadar güven veren bir üyelikle birlikte , bir telefon numarası içeren mesajınızı R10 üzeirnden göndermenizi beklemekteyim. Benim profilim budur : http://www.r10.net/members/35098-darksprince.html

3000 dolar için belirtmiş olduğunuz kur olan 1,45den 2 parça halinde dediğim şartı yerine getirirseniz 2175 - 2175 şeklinde toplamda 4350 lira olacak şekilde 1'er gün arayla hesabınıza aktaracağım. Bu süreç içerisindede ilk paypalı alırım şimdiden bilginiz olsun.

Evet bencede yorumsuz. Ne zaman böyle bir konu açsam okumaktan aciz konuda yazanları görmeyen insanlara denk geliyorum. Kendilerinde ticaret vasfı olmadığı gibi birde üste çıkmaya çalışıyorlar.

Ek olarak mesajlarınızı yönetime report ettim. Konumu farklı bir yere çektiğiniz için uyarı mahiyetinde uzaklaştırılmanızı talep edeceğim. Umarım buda size bir ders olup alakasız mesajlar ile insanların değerli vakitlerini çalmazsınız.

Herkese hayırlı geceler.

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak mesajlarınızı yönetime report ettim. Konumu farklı bir yere çektiğiniz için uyarı mahiyetinde uzaklaştırılmanızı talep edeceğim. Umarım buda size bir ders olup alakasız mesajlar ile insanların değerli vakitlerini çalmazsınız

Yönetime şikayet et sen böyle aferim sana..yönetim yazdıgım mesajı okusunda rapor edilmeyecek bişiy olmadıgını anlasın sonrada sana uzaklaştırma versin..Bak ne kadar guzel mantıklı bir sekılde yazmısım sana.O kadar çok kendini kaybetmişssin ki şu an iyinet gibi bir sitede r10 un reklamını yapmaktasın..

1.81 kuru paypal alım - satımı yapan kişilerin dışında lazım olan birisine satımı için açılmış bir konu bariz bir şekilde bellidir bunun için ayrıca belirtilmeye gerek duyulmaz..Demissin ..

Bunu konu açarken konunun altına yazman gerekliydiki millet senı acemi sanarak alt teklifler vermesin.Bu işi ya tecrube sahıbı olupta yapın yada hiç yapmayın.Size mantıklı efendice yaklaşan insanlarada bir daha ters cevaplar vererek heyecan yaratmayın.Ayrıca kabalıgınız için report ediliceksınız az sonra..Ben bir müsteriyim arkadasım ister tecrubesiz olurum ister tecrubeli o ayrı bir konu.sen ticaret yapan bir insan olarak yorumlarında musterılere karsı nazik olmalısın ..Burası ıyınet burada kabalıga yer yok.Ticaret efendiliktir..Kalkmıssın bana r10 varsa üstüne üstlük birde telefonun varsa iş yapalım diyorsun.Ben sana r10 dan 3 adet uyeligi vericem yanındada 3 hat sebekesine ait telefon numaralarımı vericem eger için rahat edicekse.Bir daha da asla bu forumda r10 un reklamını yapmayın..saygılar

Ayrıca yukarıda yorumsuz olarak yorum yapan kayra_tic adlı arkadas benım mantıklı açıklamama diyecek bir baska söz olmadıgını görerek yorumsuz demiştir..Biraz daha dikkatli anlayalım :) Teşekkürler kayra_tic

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
160$ satılıktır 290 lira istiyorum.

Parça parçada satabilirim minumum 20 dolar olarak. R10 ile aynı nicki kullanmaktayım isteyen oradanda doğrulamak için pm isteyebilir. Kur 1.81'dir.

Msn adresim: unalsahin@hotmail . com.tr
buradan ticaret yapmayacaksanız neden buraya konu açtınız acaba?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konuyu kilitledim.Sebepleri;
1. Ticaretin türüne,cinsine veya fiyatına karışmıyoruz.Ama insanları enayi yerine koymanıza da izin vermeyiz.
Bu memlekette paypal icat oldu olalı kullanıyorum.Şimdiye kadar üste komisyon verip paypal alındığı görülmemiştir.
1.81 kuru paypal alım - satımı yapan kişilerin dışında lazım olan birisine satımı için açılmış bir konu bariz bir şekilde bellidir
Yani "bir enayi bulursam kitlerim" mi demektir bu ?

2. Siz böyle garip bir teklifle konu açarken sıkıntı olmuyor ama karşı taraftan gene garip bir teklif gelince mi sıkıntı oluyor ? Lütfen tartışmaya girmeden eleştirileri kabul etmeyi öğrenelim,olgunlaşalım.

3. r10 veya başka bir webmaster forumu referans gösterilebilir ama ticareti buradan yapmak zorundasınız."Gel oraya gidelim" diyecektiniz madem burada konu açmasaydınız.

Kurunuzu akla yatkın bir seviyeye(Türkiye merkez bankası dolar kurundan yüksek olmayan bir seviyeye!) indirdikten sonra tekrar konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5