İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

169.000 index li sayfa ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar kisa ve net bir sekilde 169.000 indexli ( FAKE DEGIL ) bir siteniz olsa hitiniz de cok iyi olsa bu siteyi ne yapardiniz ?

Mantikli bir girisim gelirse yapmami istediginiz seyi degerlendirip uygulayacagim ...

Iyi Calismalar ...

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense reklamlarını koyardım ve siteyi elimde tutardım. Adsense den attırmaya çalışanlar çıkmasın diye de adresi kimseye söylemezdim :)

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin hitap ettigi kitle ve yas kesimi hakkındada biraz bilgi verirsen daha yararlı olur

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her yas var min. 18 yas max belli degil :)

Hitap ettigim kesin her turlu insan var. Cogunluk diye birsey yok. Cunku bende bilmiyorum en con hangi kesim takiliyor.

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ekşi sözlükteki gibi reklamlara takıl...

Mesela büyük firmalara reklam teklifi sun... Tabii içeriğin sağlamsa...

Mesela sitendeki kelimleri reklamlara çevirebilirsin....

misal arabamı geçiyor arabanın üzerine gelince ford çıksın... Tabi biraz abartı oldu ama fikrim budur...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demek isedigim sadece yaş aralıgı deildi.. ulke vb.. tr ve yurt dısı kesınlıkle farklı degerlendirlilmeli.. uygulamalı projeler yapılabılır trde ise..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazım yanlış anlaşılmasın senin sitene degil genel bir yazı;
büyük firmalar bu tür sitelere reklam vermez önemli olan hit degildir.
Ziyaretçi profilidir.
bu tür sitelerin ziyaretçi profili belli degildir ama bir www.trgamer.com gibi siteniz olsa (ziyaretçi profili belli olan ve yaş grubu belli olan ) hitiniz çok çok önemli olmasa bile (trgamer.com un hiti 4000-6000 arası bişey) turkcell telsim jumb shubuo nescafe gibi firmalardan çok rahatlıkla reklam alabilirsiniz.bu firmalar reklam ajansları ile çalışır.reklam ajansına sitenizi tanıtıcı bir mail atarsınız ( www.reklamz.com ile çalışıyorlar) incelelerler sitenizi ve reklam yerlerinizi kiralarlar aylık düzenli olarakta paranızı hesabınıza yatırırlar.
600$~3000$ arasında bir miktarı :rolleyes:

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede reklam vermezler, içerik, dizayn, kalite, görsellik, yaş kesimi, profil, ağırlıklı ilgi alanları çok onemli..

ancak bi sekilde bi sistem entegre eder, istatistik toplaybilir, yokturun da dedigi gibi bu istatistikleri belgeleyebilir ve gerekli yerlere iletisime gecip, ahnda bunlar kullanıcı kesimin profili buyrun dataları sizde inceleyin derseniz, siten 1000 hit bile alsa, ancak 1000 hit 1000 fos hit de degil, hedef kitlesi belli olan trafik! düzenli traiğiniz varsa
reklam alınabiliyor, bende bi zamanlar bi pc magazine dergisinde okumustum..
editıore biri sormustu...oda boyle bi cevap vermisti...
amcamında hiti cok yuksekmis ama bi turlu ajanslar bunu kabul etmemis neden diyor, halbuki hitim cok yuksek, ama cok az hit olanlar reklam tercihi oluyor cozemedim demis...

sebep acık sanırsam

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yoktur' Alıntı:
Yazım yanlış anlaşılmasın senin sitene degil genel bir yazı;
büyük firmalar bu tür sitelere reklam vermez önemli olan hit degildir.
Ziyaretçi profilidir.
bu tür sitelerin ziyaretçi profili belli degildir ama bir www.trgamer.com gibi siteniz olsa (ziyaretçi profili belli olan ve yaş grubu belli olan ) hitiniz çok çok önemli olmasa bile (trgamer.com un hiti 4000-6000 arası bişey) turkcell telsim jumb shubuo nescafe gibi firmalardan çok rahatlıkla reklam alabilirsiniz.bu firmalar reklam ajansları ile çalışır.reklam ajansına sitenizi tanıtıcı bir mail atarsınız ( www.reklamz.com ile çalışıyorlar) incelelerler sitenizi ve reklam yerlerinizi kiralarlar aylık düzenli olarakta paranızı hesabınıza yatırırlar.
600$~3000$ arasında bir miktarı :rolleyes:

dostum reklamz.com ile çalışmıyor onlara ayit bir site :p bunu kendileri söyledi o site ilgili bi konu geçmişti o site zaten bize ayit dediler. ::p

yanai içeirkle alaksı yok reklamz.com başka kullanıcı adı ile reklamlardan pay alıyor ve her reklamı sitelerina ekliyorlar..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
orada demek istedigim şey, büyük firmalar reklam ajansları ile çalışıyor.
siz direk turkcell'den reklam alamazsınız belki ama aracı reklam ajanslarına sitenizin CV sini bırakırsanız iş yapabilirsiniz demek istemiştim :rolleyes:

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yoktur' Alıntı:
orada demek istedigim şey, büyük firmalar reklam ajansları ile çalışıyor.
siz direk turkcell'den reklam alamazsınız belki ama aracı reklam ajanslarına sitenizin CV sini bırakırsanız iş yapabilirsiniz demek istemiştim :rolleyes:

tabiki o konuda sana katılıyorum bizim reklam alalamızın en büyük sebebi ise fatura kesememezim keseninde sirtesi poplier degil yanaii en büyük neden fatura kesememek gibi bir olay ama tabai sadece fatura ile bitmiyor sitenin iyi bir ziyaretci potansiyeline ihtiyac var ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5