İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16'sında banladım ödeme alırmıyım?

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Benim bildiğim kadarıyla yatmıyor ve içerde kalıyor o para. Banlanma sebebin nedir ? ve adsense hesabımı banlandı yoksa sadece site hesabımı ?

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Adsense hesabı banlandı.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Geçmiş olsun. Sanıyorum geçen günde başka bir arkadaşın bu gibi bir sebepten ötürü hesabı kapatılmıştı. Benimde daha 1 aylık bir adsense hesabım var ve ziyaretçilerin %95 'i google üzerinden gelmesine rağmen bir sorun çıkarmı çıkmaz mı diye düşünmeye başladım. Şimdiden reklam geliri için adsense harici şirketleri araştırıyorum.

T

trgy

Misafir
Yatadabilir yatmaya da bilir ama sen kendini yatmaz diye alıştır.

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende geçen ayın ödemesini bekliyorum.

Cevaplar için sağolun arkadaşlar, umarım yatar.

Sonucu buraya yazacağım.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birkaç bilgi daha verebilirmisin mümkünse ? En azından verebileceğin bu bilgiler daha sonra adsense kullanacak kişiler için de yararlı olur.

Site ziyaretçisi nerden geliyor çoğunluk ? ( google veya direkt olarak vs..)
Site ne kadar süredir açık ve ne kadar süredir adsense kullanıyorsun o site üzerinde ?
Ayrıca aylık ne kadar kazanıyordun ?

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site ziyaretçisi google'dan geliyordu.

1,5 senedir kullanıyorum.

Aylık 200$ civarı.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hakanzorbey bilgiler için teşekkürler. Genelde yeni kullanıcılar değişik sebeplerden banlanıyor ama senin bu kadar zaman kullanıpta banlanman kötü olmuş.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
benim 2 yıllık adsense hesabımı da aynı sebeplerden dolayı(hatta aynı maili göndererek) banladı google. fazla fazla indirim kuponu dağıtıyorlar sonra da senin hesabın enfeksiyon kapmış kesicez o hesabı deyip hesabı kapatıyorlar...
yeter artık trgy gir şu reklam işine :D

dereliselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 8'inde banlandım ama ödemeyi alamadım. Üzülerek söylüyorum, 16 sında banlanmışsınız siz de alamayabilirsiniz. Çünkü bu ay ödeme geçmişi sayfasındaki "Bu ayın 30'unda size gönderilmek üzere zamanlanmış bir ödeme var." yazısı 16'sından sonra geldi ve bildiğim kadarıyla, yalnızca bu yazıyı görenler ödemelerini alabiliyorlar. Geçmiş olsun...

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesinlikle yatar.ayın 11 inde banlandım ona rağmen aldım önceki ayın ödemesini.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aslında banlanma sebepleri, site içeriği, gelen hit, aylık kazanç gibi detaylarıda yazsanız daha sonradan bu başlığı okuyacak kişiler ve şu anki adsense kullanıcıları için daha yararlı olacaktır.

Tabiki bu arada ben adsenseden banlanmışım diğer kullanıcılardan banane diyen olursa da yapacak birşey yok.

Google adsense 'den banlanmak hayatın sonu değil :) ban açmak için tekrardan başvuru yapılır yeniden değerlendirme istenir veya yeni bir site ile yeni bir başlangıç yapılır. Bunlarda sonuç vermez ise diğer reklam şirketleri denenir. Oda olmadı kendinizi boğaz köprüsünden aşağı atın desemde yapmayın :D

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı mesajlar ümitlendiriyor, bazıları üzüyor. :(

3 gün kaldı, iple çekiyorum. :D

Full-Oyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 16'sında banlandım. Gece 11 gibi banladım. Bende düşünüyorum bugün ya da yarın ödemeyi alabilirmiyim diye :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi