İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

17,5 Yaşında - Hitli ve Güzel Gelirli Satılık Site Satışta

omerantalya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: pm ile verilecektir.
Site için istenen fiyat: 500 TL pazarlığı yok. 2-3 ayda çıkarırsınız en kötü link ve tanıtımlardan zaten.)
Sitenin aylık getirisi: Altta resim eklendi. (Extra tanıtım yazısı ve link satışından 1 ayda 300 lira getirdi.)
Sitenin yaşı: Domain 17 buçuk yaşında. İlk içerik Ocak 2014 te girilmiş.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Site
Günlük hit sayısı: Ortalama 150
Ziyaretçi kaynağı: %90 google - %10 yandex
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 17,5 Yaşında.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Sınırlama yok.
Hosting dahil midir: Hayır.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet (Kendine özeldir teması. Tamamen Adsense kazanç odaklı hazırlanmıştır.)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok.

Sitenin domaini 1997 tarihinde kayıt edilmiş. 2-3 aydır içerik girilmiyor siteye doğru düzgün köşede duruyor. Alexa 500k civarı TR 7k civarlarındaydı. 2-3 aydır içerik eklemediğimizden yükselmiş. Site durduğu yerde hitleniyor zaten. Oturmuş tamamiyle. Link satışı ve tanıtım yazılarından geçen ay 300 lira civarı para kazandırdı. Forumlarda link satışı ve tanıtım yazısı alarak düzenli gelir elde edebilirsiniz. Adsense getirisi günlük 1 lira civarları değişiyor.

Footerda 2 adet link vardır. Haftaya kaldırılacaktır. Alacak kişi bunu kabul etmiş sayılır.

N98ZLa.png

ay8zn4.png

jvryrW.png

Forumda aktif değilim genelde, skype ile ulaşabilirsiniz.skype: burjuva.master

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5