İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

171.57$ lık 2.Çekim Geldi !!!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
171.57$ lık 2.Çekim Geldi !!!!

merhaba arkadaşlar,

Kısa bir süre önce aldığım 123.45$ lık çekin ardından 1 hafta geçmeden 2. Çekimi aldım değeri 171.57$.

Çeki görmek isteyenler ve firma hakkında detaylı bilgi : www.geyikoloji.com sitesinde!!!

Bedavaonline ye yine sesleniyorum: Baba mahvettin beni ya çeki taratacam diye 1.500.000 TL gitti :) Şaka bir yana önceki konuda bir polemiğe girmek istemedim senlen; ama bana yalancı muamelesi yapman sinirlendirdi beni! Soranlara da cevap veremedim çünkü tatildeydim!!!

Önceden söylediğim gibi ilk çeki alıralmaz tatile gidiyorum diye bankaya verdim ve taratamadım! Ama Allah ne büyükki bu kadar sıkıştırılmama göz yummadı ve firma BANA 2. ÇEKİMİ ( 2004 TEMMUZ ) GÖNDERDİ!!! İSteyenler ve firma hakkında detaylı bilgi isteyenler : www.geyikoloji.com ---> Webmaster bölümüne bakabilirler.

Buraya bir şeyler paylaşmak için yazı yazıyorum, aklınıza başka şeyler gelmesin herhangi bir polemiğe de girmeye gerek yok!!!!

HEPİMİZ KARDEŞİZ BU ÖFKE NE DİYE !!!!
BİR ANA AĞLIYOR ÇOCUĞUM YOK DİYE :)

not: Firmaya www.geyikoloji.com üzerinden üye olanlara; firma hakkında sınırsız teknik destek ve çok kazanma tüyoları verilecektir!!!!

M

malatyasporlu

Misafir
güzel

e güzel de kardeş

ben bu siteye üye oldum fakat

arama yaptırıyorum gidiyorum cafelerden arama yapıyorum

hesaba para yazmıyor ya...

n'olacak?

yani mesela sen arama yaptırınca aynan yazıyomu şu kadar diye searcbeachtaki gibi

eğer bunu aydınlatırsan yteniden üye olup yeniden şansımı deneyeceğim

tşk.ederim..

[ Yni Öyle Çeki Büyütüpte Gözümüze sokmana gerek yoktu ] :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin para kazanabilmen için eğer sitene link koymuşsan, o linkten arama yaptıktan sonra çıkan sonuçlardan birine tıklamalısın,aynı zamanda eğer aynı bilg. peşpeşe arama yaparsan veya önce hesap bölümüne girip burdan arama falan yaparsan zaten cookin bilg. onun için tannıyorsun ve bu şekilde yapılan aramadan kazanamazsın,onun için cafe de falan sadece sitene gir ve burda arama yap, aramanın öncesinde veya sonrasında kesinlikle uptaded deki hesabına giriş yapma,araman kabul edilmez. ok?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geyikolojici senin sitende ne cek resmi var ne bişi link in bile çalışmıyor sık bakalım ondan sonra biz oluyoruz yalanci

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çeki görmek için webmasterlar para kazanın kısmının alt tarafındaki tıklayın yazısına tıkla ve bir popup sayfa açılacak orada gelen çekin linki var tıkla kardeşim,iyice incele sonra,cevap yaz

A

alderion

Misafir
şimdi siteye girdim çeki gördüm hatta üye oldum . bütün linkler çalışıyordu ...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir defa o linke tiklayinca acilmiyor kardeş
biz de denedik acilsaydi boyle konuşmazdik herhalde

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de gördüm çeki ama inanmakta zorluk çektim. internet böyle kolpa çeklerle dolu. ama updated.com'dan kazanılıyor ancak ödeme alınabilinoyr mu bilemiyorum. http://www.updatedsucks.com adlı siteyi inceledğim ve gerçekçi bulduğum için updated.com'a güvenim kalmamıştı. aceba bu çek gerçek mi diye düşünüyorum . eğer öyleyse çok iyi. çok çok iyi hem de. umarım birkaç arkadaş daha çek alır da updated.com'u güvenilirler listesine ekleriz.

pilawci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aliunalcik - navigatordaki tüm butonlarda updated.com a gidiyor, biraz ucuz numara, haberleri olursa üyeliğinizi iptal ederler.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

arkadaşlar siz de gördünüz updated.com çekleri gönderiyor!!!!

bu çek sahte olabilir şüphesi olanların resmi tekrar incelemelerini tavsiye ediyorum !!! böyle de hazırlamak zor olur yani !!! inanmazsanız cyber internet cafe ye sorun çünkü 1.500.000 Tl ye orada tarattım :)

updatedsucks a gelince fazla birşey söyleyemem ama 30.000 Üye arasından fısıltı sesler diye düşünüyorum!!! her yerde fısıltılar yok mudur zaten!!!

navi linklerine gelince onların hiçbir yan etkisi yok ve updated in linkleri zaten bu şekilde!!!

Bu şirketin çekini bozdurmada herhangi bir sorun yok bir bankada komisyon bile vermeden bozdurdum :) !!!!

Sadece sitemiz üzerinden üye olanlara detaylı bilgi verilecektir ! üzerimizden üye olanlara teşekkür ediyorum! bize ulaşarak üye numaralarını bildirip sınırsız destek alabilirler!!!!

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi bankada bozduruyorsun çekleri komisyonsuz ? yahu bilgi almak amma zor sizden iki satır mesaj yazacaksınız

hangi banka ne kadar komisyon alıyor birisi bilgi versin

G

gawab

Misafir
arkadaşlar updated.com (Download the Updated Search Toolbar with Popup Blocker) acaba burdaki toolbar indirip bilgisayarımıza kurupmu para kazanıyoruz yoksa Verdigi link websitemize koyup arama yapanlardanmı kazanıyoruz sitenin içerigiyle ilgileniyorlarmı üyeligimiz hemen başlıyormu teşekür ederim.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sınırsız Yardım!!!

merhaba arkadaşlar,

updated 'e bizim üzerimizden üye olanlara sınırsız destek verilir!!!!

Z

zeynelkoc

Misafir
Mp3 sitemiz var üyelik sistemi yazdık ve bannera tıklamayan mp3 ü indiremeyecek. günlük te 2000-3000 arası tekil hitimiz var.

biri bana şu işte yardımcı olsun onun alt üyesi olayım. (sırf updated için soylemiyorum)

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akrepliste Gönderme !!!!

kardeşim madem bizim üzerimizden üye olmadın!! niye buraya konu açıyorsunda bizi baltalamaya çalışıyorsun !!! he başka yere konu açıp üye toplamaya çalışsana!!!

Yaptığını hiç hoş karşılamıyorum ! Çünkü daha yeni üyesin updated' e ve bizim aldığımız çekleri kanıtladığımız forum bölümünde yazı yazıp emeğimize göz dikiyorsun! Üzerimizden üye olupda bu alana yazı yazsaydın sana bir sözüm olmazdı!!!!

Bir de sınırsız destek ve özellikle "Çekleri Bozdurma Garantisi" diye yazmışsın bize nisbet yapar gibi!!! :) baba kaç çek aldında konuşuyon allah aşkına 2 gün olmuş üye olalı :)

iyi de şu çekleri bozdurma garantisi lafı çok Geyikolojik geldi bana hehehe :) alem adamsın valla :)

Dostlar acemilere kanmayın üzerimizden üye olan herkese günde 10 $ kazanma tüyoları bizde !!!

Çeklerimiz garantimizdir!!!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

arkadaşlar kusuruma bakmayın özel mezajlara hiç bakmamıştım 1 haftada dolmuş ! irtibata geçmek isteyenler MSN kullanırlarsa daha çabuk yardım alabilirler!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5