İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

174 K Facebook Sayfasında Reklam Sadece 3$

irfan09

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir)
Facebook Sayfanızın içeriği :Komedi Ask
Sayfanızın Üye Sayısı : 173.450 kisi bunu begendi
Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : Paylaşıma Göre 1000 ..
Yapılacak Reklam Türleri Web Site Haber Video...
İstenen Ücret : 3$
ödeme sekli : Sadece Paypall
iletişim için [email protected] iletişime geçebilirsin
Kısa Süreliğine Reklamlardan Yararlanmak isteyen Arkadaslar Reklam Süresi 15 Dk'dir En üstte Kalacak Şekilde Paylasilacak Ve 24 saat Kaldirilmayacaktir Sadece Üstüne Paylaşim Yapilacaktir Kısa Süreligine Kampanyadan Yararlanmak isteyenler iletişime Geçebilir

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
İçerik konsepti uyuşmadığı için reklam vermedim. Ancak arkadaş çok samimi ve güvenilir. Sitemin / sayfamın içeriğinden dolayı bu reklamdan verim alamayacağımı belirtti. Böyle insanlarla karşılaşmak güzel. Her şey para değil diyenlerden biri :)

irfan09

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İçerik konsepti uyuşmadığı için reklam vermedim. Ancak arkadaş çok samimi ve güvenilir. Sitemin / sayfamın içeriğinden dolayı bu reklamdan verim alamayacağımı belirtti. Böyle insanlarla karşılaşmak güzel. Her şey para değil diyenlerden biri :)
Güzel Düşünceleriniz için Teşekkür Ederim Hocam Allah RAZI Olsun Herseyden Önce Memnuniyetiniz Çok Önemli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5