İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

177 parÇa en kaLiteli nostalji şarkilari

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aRk 177 parça 1970 lerin seçmece vede valla Çok harika bir arŞiv aRk foruma eKlemiş ben oldukcca beğendim isteyen ark Link verebilirim Buraya isteyen oldumu burayada yazarım tanju Okandan ajda pekkan muzeyyen senerden aYen aLpmana inanın dinlemey insna doymuyor valla Bunlari arl nasıl nerden buLdu biLmiyom ama müzik ziyafeti veriyor isteyen arK OLDUMU link verebilirim

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aRk Şunu bastan sölim kesınLıklen forumuma fazla uye Olsun die Bu linki vermedim ama Bu linki eKliyen ark aİp olmasın die meCbUREN VERCEm Bide ben Bu tarzi çok sevdiğim için içimden geldi dağitmak + istek Olursa bildirirsenız arŞiv geniştir Buyrun size Link

http://www.turkweb.org/forum/showthread.php?t=1075

F

fenerli

Misafir
forum.iyinet.com haricindede şifresiz girilebilen bir forum yok sanırım

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efet asLında bnde Şifrer olayını pek sevmem ama saDece download Kısımları Şifreli zaten Bununda Sebebi Download soruMlusu arkadaşların isteği doğrultusu baskada amaç yok mailde onayada gerek yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5