İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

18 Yaşında Amerikaya Gitmek İstiyo....napsın

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw tartısmayın sunu hala burda :D arkadasım gel seni gondereyim ben ya,

gir www.academy-english.com a yaz derdini yada olmadı ara, kulaktan dolma deil gercek bilgileri ogren.

saygılar ;)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana ne ya ben daha konuşmuyom o veletle.boşverin zaten ben bu konuyu açalı baya olmuştu.yinede sağolun bilgiler için.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
au pair ile gidebilir.

ne işin var elalemin evinde :rolleyes: gerçi şöyle güzel bi kızı olan ailenin yanınada gidilmez diil ;)

http://www.kariyeredu.com/au-pair.html

haftalık 1000 sterlin verseler gidilmez buna , bu ne ya :confused:

Academy-English firması tarafından hazırlanan başvuru formu.

Yeni çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf.

Çocuklarla çekilmiş ve sosyal faaliyetlerini içeren çeşitli fotoğraflar.

Sağlık raporu.

İngilizce olarak 2 adet kişisel referans mektubu. (Tercihen işverenlerden veya öğretmenlerinizden.)

Bir adet çocuklarla ilgilendiğinize dair komşu referansı.

Kendinizi aileye tanıtacak şekilde İngilizce yazılmış biyografiniz.

Ön kayıt ücretinin banka hesabına yatırıldığına dair makbuz.

İş referanslarınız. (Varsa)

Sabıka kaydı.

ben hayatımda elime cocuk almadım :eek:

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eline çocuk almaman buyuk kayıp deil, sadece au-pair gondermiyoruz anti parantez verelim

ayrıca au-pairlik kücümsenecek bir olay degil, ve amac au-pairlikte para kazanmak da degil zaten, kimse hayatımın amacı cocuk bakıcılıgı demez zaten :D

hem ekonomik hemde aile yanında prtaik imkanın var, ayrıca pek cok arkadasım bu yolla gidip kalmayı başardı.

bütcene guveniyorsan, elalemin cocuguna bakmam diyorsan

ogrenci olarak vizeni alalım, asagı yukarı aylık minumum 1000 pound masrafın olacaktır.

saygılar

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger' Alıntı:
eline çocuk almaman buyuk kayıp deil, sadece au-pair gondermiyoruz anti parantez verelim

ayrıca au-pairlik kücümsenecek bir olay degil, ve amac au-pairlikte para kazanmak da degil zaten, kimse hayatımın amacı cocuk bakıcılıgı demez zaten :D

hem ekonomik hemde aile yanında prtaik imkanın var, ayrıca pek cok arkadasım bu yolla gidip kalmayı başardı.

bütcene guveniyorsan, elalemin cocuguna bakmam diyorsan

ogrenci olarak vizeni alalım, asagı yukarı aylık minumum 1000 pound masrafın olacaktır.

saygılar

tr de kaliteli biz özel üniversitedede masraflar en az dediğin kadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5