İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1970-1980 Yılları Arasında Üretilmiş, Siyah-Beyaz Televizyonlar Alınır

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siyah Beyaz Tv lerinizi Alıyoruz.
1970/1980 Yılları arasında üretilmiş Saba ve Grundig Marka (çalışması şartı ile ekrana elektrik gelsin yeter.)

========================================================
Ekran Boyu ve Özellikleri önemsiz tüm televizyonlarınızı alıyoruz.
========================================================
1970 ----->> 350YTL (kargo bize ait)
1971 ----->> 350YTL (kargo bize ait)
1972 ----->> 350YTL (kargo bize ait)
1973 ----->> 350YTL (kargo bize ait)
1974 ----->> 325YTL (kargo bize ait)
1975 ----->> 325YTL (kargo bize ait)
1976 ----->> 325YTL (kargo bize ait)
1977 ----->> 325YTL (kargo bize ait)
1978 ----->> 300YTL (kargo bize ait)
1979 ----->> 300YTL (kargo bize ait)
1980 ----->> 300YTL (kargo bize ait)

Miktar sorunumuz yok. 500 Adete kadar nakit para ile alırız. Toplu satışlarınızda çok özel fiyat verebilirim.

Kargo masrafı tarafımıza aittir. Ödeme televizyonunuz elimize ulaşınca nakit olarak banka havalesi ile yapılır. Gereksiz yere bu modeller haricinde televizyon gönderip de kendinizi zarara sokmayın.

Kafanıza takılan soru olursa P.M atabilirsiniz

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN !..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
30 yıllık tv yi alıp ne yapacaksınız afedersiniz ama hdtv nin bile devri geçti.
bunun içindeki değerli sıvı lazımsa neden çalışması önemli onu anlamadım :D

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu siyah beyaz tv leri topluyorlarmış ama nedenini tam olarak bilmıyorum ama frekans bozan aletlerden mi yapıyorlarmış ne
konuyu baltalamak gibi olmasın kesinlikle ama benım duydugum rakam bunların üzerinde

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende merak ettim şimdi baktımda saçma saçma şeyler yazmışlar :D

edit:civa muğabeti yapcaklara

Eldeki verilere göre, böyle bir kimyasal yok. Varlığına dair söylentiler, 1992 yılında ITAR-TASS adlı Rus haber ajansından kaynaklanan bir habere dayanıyor. Söylentilere göre, cıva tuzları yoğun radyasyona tabi tutulduklarında kırmızıya dönüşüyor ve güçlü bir füzyon bombası yapımı için elverişli bir malzeme haline geliyormuş. Söylentiler ABD Temsilciler Meclisi’nin bir alt komisyonunca araştırılmış ve asılsız oldukları sonucuna varılmış. Ancak söz konusu haberin ardından, uluslararası alanda uzunca bir süre, ‘kırmızı cıva’ satmaya yönelik teklifler dolaşmaya başlamış. Bu tekliflerin bazıları da, Irak’ın o zamanki yönetim organlarına yapılmış. İleri sürülen örnekler, kırmızı boyalı cıva imiş. Fakat bilindiği kadarıyla, bu ‘dolandırıcılık’ girişimlerinin hiçbiri başarıya ulaşamamış.

Önerimiz, sizin de dikkatli olmanız...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Civası felan umrumda değil çalışsın yeterli :)

Sabahtan beri 40 adam aradı. 10 milyar verenini mi istersin 100 milyar verenini mi. Saçma salak şeyler yaptık konuşurken. Yok televizyona yaklaş hat kesilsin, şebeke düşsün, ekran kararsın.......

Hat da kesildi ekran da karardı 1 tanesi almaya gelmedi.

varsa meraklıları başka bir forumdan alıntı yapayım arayıp satın. bu adam ciddiymiş en yakın arkadaşım sattığını söylüyor ama ona bile inanasım gelmedi.

Ben ciddi alıcıyım arkadaşlar. Bazı alıcılar gibi malı göreyim, 1 vereyim 1 sonra veririm, malı alayım akşamına havale ederim vs. vs. gibi şeyler yok.

10-15 milyar arasında anında nakit para ile alırım. Para sıkıntımız yok. Eğer ki cep telefonları televizyon ve radyolarınızın yanında çekmiyorsa parayı nakit sayar, cihazı alır giderim.

iletişim : 0 544 648 62 74

NOT: öyle 40-50-60-70 milyar gibi uçuk rakamları hayal bile etmeyin. varsa bu paraları veren gelsin para ile ben de ona satayım. akıllı olun 1 tv 100 milyar olsa koç sabancı bugün tv'lerde reklam yarışına girerdi. eski siyah beyazı getir LCD tv'yi götür diye. herkes de avcunu yalardı.... bitek onlar toplardı piyasayı.

Tekrar söylüyorum ederi 10-15 milyar arasıdır. içindeki tüpün büyüklüğüne göre biraz daha artabilir. 20 milyar veririm diyen yalan söyler. Ben eskişehirdeyim. Cebinde 100 milyar nakit para ile gelene 5 tanesini anında vereyim. Milleti kandırıp yalan hayaller peşinde koşturmayın. Ayıptır günahtır. Gramı 100.000$ olan bi malzemeyi kimse sizin uyduruk siyah beyaz tv'nizin içine koymaz.

Son söz; ben alıcıyım. ARACILAR ile karıştırmayın. Burada da 3-4 kişi benim 15 milyar vererek kendilerinden aldığım ürünü 50-60 milyara alırız yazmış. Çok garip geldi okuyunca. Artık onlardan da ürünü almıyorum. Amaçlarının farklı olduğunu anladım. İnsanları kandırarak 100 milyar yazarım malı görünce malı kötüler 10 milyar verir 15'e satarız üstü bize kalır mantığı ile hareket ediyorlar. İş kaçırmamak için kurdukları tuzaklar bunlar. Böyle adamlarla da işimiz olmaz artık.

Onlara da son sözümü söyledim zaten .... 100 milyar nakit para ile gelene 5 tanesini anında vereyim. Ama göreceksiniz ki ne gelen olacak ne alan. Kimse 16 milyar veremez. Çünkü bu işi ilk elde toplayan Türkiye'deki 3-4 adamdan biri biziz. 12-14 arası alır diğerleri de.

arayın görüşelim. : 0 544 648 62 74

Saygılar.

Öyle söylendiği gibi bomba, vs. vs. hikayedir. Amaç ticaridir. Askeri veya Tıbbi hiçbir kullanım amacı yoktur bu tv'lerin. Radyo-TV'nin üzerine cep telefonu koyun şebeke kesiyorsa marka model farketmez alırız. Gelince pazarlık etmeyiz. Fiyatı öldürmeyiz. PEŞİN ÖDER malı alırız.

Bu 50-60-100 milyarları görüp deneyenler 10 milyara vermedi ise ürünü onları da alırız.

: : : : Bana Çalışan ve Kovduğum 2-3 alıcının taktikleri : : : :
50-60 milyar teklif edip de malınızı görmeye geldiklerinde
5 Verelim üstünü akşama havale ederiz
10 Verelim bu mal bozuk tam bozmuyor şebekeyi
derler. inanmayın. Ekonomik krizi kullanırlar. Siz 10 milyarı görünce çok
şükür der kabul edersiniz. Yazık

Selametle

Benim fiyatlarım da belli. Fazlasını veremem. Civa ile işim olmaz. Turkcell Telsim ilgilensin şebeke konusu ile de

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende var 4 tane tavanda duruyo :) isteyen varsa ıletısıme gecsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5