İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

199$'a 10Mbit/sec Co-location Hizmeti

R

RevenuE

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,

Sunucu.ORG 'nin yeni kampanyasını sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum.

5Mbit/sec aylık sadece 149$
10Mbit/sec aylık sadece 199$

Daha fazla bilgi için: Sunucu ORG sitesini ziyaret edebilirsiniz..

İyi Çalışmalar

( arkadaşımın ricası üzerine yazdım )

R

RevenuE

Misafir
sunucu.org ile bağlantıya geçebilirsiniz aklınıza takılan bir şeyler varsa. Sitede irtibat bilgileri ( mail adres telefon ) mevcut.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maximum alacağı 1 gbps diyelim aylık 42 milyar mbit başı 42 ytl 10 mbit 420 ytl arkadaşlar 200 dolara satıyorlar. bunun elektrik iklimlendirme güvenlik vs giderlerini saymadım. daha değişik bir sistem olmalı tel açıcam.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi telde konuştum.
100 mbit hatları olduklarını söylediler.
100 mbit hattın aylık satışı 9 milyar. toptan satışı 7 milyar.
10 mbit hat 200 dolar. Tek port diyorlar havuz yok. 2000 dolar 100 mbit. Eder 3 milyar. buyrun cenaze namazına...

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@sihirlinet benden önce davranmışsın +rep
(sonunda birileri sorgulamaya başladı ya ne mutlu bizlere)

R

RevenuE

Misafir
şunun farkındamısınız bilmiyorum ama adamların adresleri telefonları isimleri kendileri belli gelin görüşelim dc i gezin diyorlar yemek yiyelim diyorlar.

Bazı sirketlerde sanayi sitesi adresi veriyor kim oldukları belli değil türkiyede oldukları meçhul ama peynir ekmek gibi satıyorlar

ilginç milletiz vesselam :D:D

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkide overselling yapıyolardır yani bi server full time 10mbit kullanmaz dimi ona göre bi sistem kurmuş olabilirler ihtiyaç oldugunda 10bite kadar yukselir band

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani ?
adamlar telefon verdiginde hattı paylaştırmamış mı oluyorlar
yada paylaştırsalar yüzyüzeyken " yahu olurmu canım biz hattımızı paylaştırıyoruz" mu dicekler ?

daha fatura kesmeyen kişilerden host yada hizmet alıp ve onları yüceltip ,
daha sonrada ortadan kaybolduklarındada " bu adam varya..." türevinde çığlıklar atanlarda bu milletimin insanları degilmi ?

hani bir cümle ile başlar bir çok şey
" Biz ne zaman adam oluruz? "

- Ucuzun malın daha pahalı bedellerinin olduğunu öğrendiğimiz zaman

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlız bu server satan şahıslar yıllardan beri bu işin içindeler dolandırma durumları olacagını hiç sanmıyorum

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yanlış algılamayın ben sadece olayda bir mantıksızlık gördüm ama 100 mbit i 10 makinaya vericeklerde demedim. 20 makinaya verirler yada 30 makinaya çatır çatırda çalıştırırlar ama sadece 10 mbiti size özel ayırıyoruz demeleri biraz ilginç. Dclerini görebiliyorsunuz bu güzel gayet içten ve samimiler buda iyi. Inşallah çalışmak nasip olur ne diyim.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonucta size bunun garantisi veriliyor yazili sozlesmede yapabilirsiniz , eger vaad edilen hizmet sunulmazsa hukuksak yollara basvurursunuz.

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede ordan bi sorun çıkmaz beyler adamların datacenter bile gidersin

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer hatlarda boş yer varsa ve her müşteri anlık olarak 10mbit kullanmıyor ise 100Mbit hatlarıyla rahat bir şekilde bu hizmeti verebilirler. Zaten büyük ihtimal 10Mbitlik hat alan sayısı 3 veya 4ü geçmez. halen çok ucuz bir fiyat değil çünkü.

malum insan bi japonya ya bakınca 23ytl ye 100mbit bağlantı almak ilginç tabi...

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu.org sistemnet teknolojisini kullanıyor Bulut la dün görüştüm ki bulut çok sağlam arkadaşlarımdan biri ve bu sisteme kendisi kefil. çünki kendi sistemleri.

tavsiye ederim.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm cnms.

overselling yaptıkları bariz. okis? ama her yinede cok iyi yahu.. optums.

M

mercansoft

Misafir
Arkadaşlar Sunucu.org Sistemnete ait ve benim sunucularım sistemnette barınıyor ordan sunucu satışı yapıyorum 5 mbit hatlı sunucular 150 $ dan başlıyo bu hatlar "paylaşımlı değildir" her dediccated e ayrı hat çekiliyor 12 makine satıldı şuan elimde makine kalmadı kapış kapış gitti
umarım bu indirimden sizde biranönce yararlanırsınız bitmeden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5